Садовий інструмент

Отображение 1–12 из 186 результатов
69 грн

Пружина до секаторів

149 грн

Для посадки та пересадки рослин

Класичний ручний садовий совок GARDENA Classic Hand Trowel – це ідеальний інструмент для посадки та пересадки рослин в ящики для квітів, вазони та клумби. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ширина совка – 8 см. Він виготовлений із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.

149 грн

Для посадки та пересадки рослин в ящики для квітів та клумби

Класичний ручний садовий совок GARDENA Classic Hand Trowel – це ідеальний інструмент для посадки та пересадки рослин в ящики для квітів, вазони та клумби. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ширина совка – 6 см. Він виготовлений із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.

149 грн

Для посадки та пересадки рослин без пошкодження коренів

Вилка для квітів GARDENA Classic Flower Fork – це ідеальний інструмент для посадки та пересадки рослин в ящики для квітів, вазони та клумби без пошкодження коренів. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ширина вилки – 7 см. Вилка виготовлена із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.