Лопати

Відображаєтся всі 12 результатів
669 грн 569 грн

The GARDENA ClassicLine spade ensures pleasant working when digging, loosening up and moving soil.

For digging, loosening up and moving soil.

669 грн 569 грн

For digging, loosening up and moving soil.

The GARDENA ClassicLine pointed spade ensures pleasant working when digging, loosening up and moving soil.

1140 грн 909 грн

Різноманітне застосування

Універсальна лопата GARDENA Terraline ™ незамінна там, де потрібно перемісити грунт, пісок, сніг, гравій та інший сипучий матеріал. Широка і ергономічна D-подібна рукоятка з м’якими пластиковими компонентами особливо зручна для утримання обома руками. Загнуті і високі краї леза лопати дозволяють зручно переміщати сипучі матеріали. Холодозахисні пластикові накладки на рукоятці для рук і не зісковзують під час роботи з лопатою. Лезо лопати виготовлено з міцної загартованої сталі з повноцінним покриттям. Загальна довжина лопати 135 см. Висока якість означає довговічність. Тому GARDENA пропонує гарантію 25 років!

1199 грн 1079 грн

Зручна лопата для скопування, перекопування твердого ґрунту

Зручна лопата GARDENA NatureLine загостреної форми є міцним інструментом для копання, розпушування та переміщення особливо важкого та твердого ґрунту. Держак особливої форми виготовлено з високоякісного ясенового дерева (екологічний сертифікат FSC®), а D-подібна ручка лопати зручно розташовується в руці та забезпечує ергономічну робочу поставу. Гостре лезо лопати виконане з високоякісної сталі підвищеної міцності. Дуже велика опора для ноги спеціальної форми забезпечує надійне опертя під час роботи та оптимально передає зусилля на лопату. Повний гарантійний термін для цього виробу становить 10 років.

1079 грн

Зручна лопата для скопування, перекопування ґрунту

Зручна лопата GARDENA NatureLine є міцним інструментом для копання, розпушування та переміщення ґрунту. Держак особливої форми виготовлено з високоякісного ясенового дерева (екологічний сертифікат FSC®), а D-подібна ручка лопати зручно розташовується в руці та забезпечує ергономічну робочу поставу. Гостре лезо лопати виконане з високоякісної сталі підвищеної міцності. Дуже велика опора для ноги спеціальної форми забезпечує надійне опертя під час роботи та оптимально передає зусилля на лопату. Повний гарантійний термін для цього виробу становить 10 років.

1433 грн 1149 грн

Копати стало легше з лопатою Terraline ™

Лопата GARDENA Terraline ™ гарантує зручність та безпеку при копанні, знятті, розпушуванні і трансплантації грунту. Широка і ергономічна T-подібна рукоятка з м’якими пластиковими компонентами особливо зручна для утримання обома руками. Копання виконується набагато легше. Завдяки холодозахисним пластиковим накладкам на рукоятці лопата не зісковзує з рук під час роботи. Оптимальний кут між рукояткою і лезом також гарантує ергономічну роботу. Лезо лопати виготовлено з міцної загартованої сталі з повноцінним покриттям. Захист для ступні з надійним протектором сприяє ефективному докладанню зусиль і знижує ризик пошкодження при ненавмисному зісковзуванні. Загальна довжина лопати 117 см. Висока якість означає довговічність. Тому GARDENA пропонує гарантію 25 років!

1199 грн

Зручна лопата для скопування, перекопування твердого ґрунту

Невелика лопата GARDENA ErgoLine є дуже зручним інструментом для копання, підіймання, розпушування та переміщення ґрунту. Дуже широку D-подібну ручку можна зручно тримати двома руками в будь-якому місці, що полегшує роботу. Держак лопати має овальну форму, яка дає змогу уникнути його випадкового обертання. Завдяки наявності пластикового покриття, лопата зручно розташовується в руці та не ковзає. Неймовірно гостре лезо лопати виконане з високоякісної сталі підвищеної міцності. Дуже велика опора для ноги спеціальної форми забезпечує надійне опертя під час роботи та оптимально передає зусилля на лопату. Повний гарантійний термін для цього виробу становить 25 років.

1333 грн

Зручна лопата для скопування, перекопування твердого ґрунту

Лопата GARDENA ErgoLine загостреної форми є дуже зручним інструментом для копання, підіймання, розпушування та переміщення особливо важкого та твердого ґрунту. Дуже широку D-подібну ручку можна зручно тримати двома руками в будь-якому місці, що полегшує роботу. Держак лопати має овальну форму, яка дає змогу уникнути його випадкового обертання. Завдяки наявності пластикового покриття, лопата зручно розташовується в руці та не ковзає. Неймовірно гостре лезо лопати виконане з високоякісної сталі підвищеної міцності. Дуже велика опора для ноги спеціальної форми забезпечує надійне опертя під час роботи та оптимально передає зусилля на лопату. Повний гарантійний термін для цього виробу становить 25 років.

1333 грн

Зручна лопата для скопування, перекопування ґрунту

Лопата GARDENA ErgoLine є дуже зручним інструментом для копання, підіймання, розпушування та переміщення ґрунту. Дуже широку D-подібну ручку можна зручно тримати двома руками в будь-якому місці, що полегшує роботу. Держак лопати має овальну форму, яка дає змогу уникнути його випадкового обертання. Завдяки наявності пластикового покриття, лопата зручно розташовується в руці та не ковзає. Неймовірно гостре лезо лопати виконане з високоякісної сталі підвищеної міцності. Дуже велика опора для ноги спеціальної форми забезпечує надійне опертя під час роботи та оптимально передає зусилля на лопату. Повний гарантійний термін для цього виробу становить 25 років.

1499 грн

Зручна лопата для скопування, перекопування ґрунту

Лопата з телескопічним держаком GARDENA ErgoLine є дуже зручним інструментом для копання, підіймання, розпушування та переміщення особливо важкого та твердого ґрунту. Дуже широку D-подібну ручку можна зручно тримати двома руками в будь-якому місці, що полегшує роботу. Держак лопати має овальну форму, яка дає змогу уникнути його випадкового обертання. Завдяки наявності пластикового покриття, лопата зручно розташовується в руці та не ковзає. Довжину держака можна змінювати в діапазоні 106… 126 см залежно від зросту користувача. Неймовірно гостре лезо лопати виконане з високоякісної сталі підвищеної міцності. Дуже велика опора для ноги спеціальної форми забезпечує надійне опертя під час роботи та оптимально передає зусилля на лопату. Повний гарантійний термін для цього виробу становить 25 років.