Ручний інструмент для грунту та землі

Відображаєтся всі 12 результатів
149 грн

Для посадки та пересадки рослин

Класичний ручний садовий совок GARDENA Classic Hand Trowel – це ідеальний інструмент для посадки та пересадки рослин в ящики для квітів, вазони та клумби. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ширина совка – 8 см. Він виготовлений із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.

149 грн

Для посадки та пересадки рослин в ящики для квітів та клумби

Класичний ручний садовий совок GARDENA Classic Hand Trowel – це ідеальний інструмент для посадки та пересадки рослин в ящики для квітів, вазони та клумби. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ширина совка – 6 см. Він виготовлений із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.

149 грн

Для посадки та пересадки рослин без пошкодження коренів

Вилка для квітів GARDENA Classic Flower Fork – це ідеальний інструмент для посадки та пересадки рослин в ящики для квітів, вазони та клумби без пошкодження коренів. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ширина вилки – 7 см. Вилка виготовлена із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.

309 грн

Для посадки та пересадки рослин

Ручний совок GARDENA Comfort – ідеальний інструмент для посадки та пересадки рослин в ящики для квітів, вазони та клумби. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ширина совка – 8 см. Він виготовлений із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.

319 грн

Для посіву розсади

Саджалка GARDENA являє собою ідеально підходить для зручного посіву розсади. Міцний оцинкований наконечник із захистом від корозії проникає в грунт на глибину до 19,5 см і формує отвір для посадки рослин. Ручка ергономічної форми зручно лежить в руці, що полегшує роботу. Гарантія 25 років.

359 грн

Для легкого видалення бур’янів.

Совок для прополювання бур’янів GARDENA Weeding Trowel дозволяє легко видаляти бур’яни з корінням із ґрунту. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Лезо совка для бур’янів виготовлено з високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб

359 грн

Для згрібання та розпушування ґрунту

Садові граблі GARDENA Comfort – інструмент для прибирання, розпушування та вирівнювання ґрунту. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ширина – 8,5 см. Граблі виготовлені із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.

359 грн

Для розпушування, аерації ґрунту та прополки

Ручна сапка GARDENA Comfort – ідеальний інструмент для розпушування, аерації ґрунту та прополки. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ширина сапки – 6 см. Вона має два зубці та лезо у формі серця. Лезо виготовлено із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.

359 грн

Для розпушування та аерації ґрунту

Ручний культиватор GARDENA Comfort – ідеальний інструмент для розпушування біля коренів та для аерації ґрунту. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ширина – 7 см. Культиватор виготовлений із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.

359 грн

Для згрібання листя, бур’яну та скошеної трави

Ручні граблі GARDENA Comfort – інструмент для згрібання листя, бур’яну та скошеної трави на невеликих клумбах та на важкодоступних ділянках. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ширина – 12 см. Граблі виготовлені із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.

379 грн

Для легкого висадження квіткових цибулин.

Саджалка для цибулин GARDENA оптимально підходить для легкого висадження квіткових цибулин. Практична шкала дозволяє легко визначити правильну глибину посадки. Автоматичний випуск на ручці. Покриття Duroplast гарантує тривалий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей інструмент.

419 грн

Для посадки та пересадки рослин та інших задач

Великий ручний садовий совок GARDENA – це ідеальний інструмент для посадки та пересадки рослин в ящики для квітів, вазони та клумби, а також для інших задач. Ергономічна ручка з компонентами з м’якого пластику забезпечує надійний захват. На ручці є обмежувач, який не дозволить інструменту вислизнути з руки. Ширина совка – 12 см. Він виготовлений із високоякісної сталі. Покриття з дюропласту забезпечує довгий термін служби. GARDENA надає 25-річну гарантію на цей виріб.