Бордюр садовий та аксесуари

Відображаєтся всі 3 результата
939 грн 750 грн

Захват для всього

Захват GARDENA – це простий інструмент для захоплення відходів і сміття, зменшуючи навантаження на спину. Інструмент дозволяє легко та зручно захоплювати сміття без необхідності нахилу. Сміття, насаджене на стержень із нержавіючої сталі, легко видаляється, потрібно просто натиснути кнопку. Наявність функції захоплення та насадження в одному інструменті дозволяє Вам обійтися без запасних частин. Металевий шкребок на верхній ручці рукоятки забезпечує відокремлення сміття, наприклад, листя, яке прилипло. Наявність поворотної та регульованої рукоятки дозволяє використовувати захват практично в будь-якій ситуації. Це надійний і довговічний помічник в саду, який також підходить для лівшів.

1129 грн

Видаліть бур’яни, не нахиляючись

Висмикувач бур’янів GARDENA дозволяє легко та ефективно боротися з бур’янами, зокрема з кульбабками, які, зазвичай, буває видалити дуже складно. За допомогою висмикувача для бур’янів, Ви можете комфортно працювати стоячи та не нахилятись. Завдяки двом спеціальним запатентованим лезам, висмикувач бур’янів легко проникає в грунт і витягує бур’яни без зусиль. Чудовий інструмент для зручного та практичного видалення бур’янів, що захищає руки від забруднення!

2509 грн

Часто використовуть в будинку та в саду

Садовий візок GARDENA може виконувати різні функції, такі як: збирання та видалення садового сміття, бур’янів, скошеної трави та відходів. Візок обладнаний великими, міцними колесами зі спеціальними протекторами, що сприяють його стійкості та захисту газону, а також, міцною металевою рамкою, призначеною для навантаження до 70 кг. Практична кришка має дві функції: захищає від вологи та запобігає розповсюдженню запахів, а також може використовуватися як совок. Матеріал з антикорозійним захистом забезпечує довговічність візка. Повністю регульована висота тримача полегшує наповнення мішка, який кріпиться до рамки за допомогою застібок. Також, садовий візок може використовуватися для сортування сміття, оскільки можна одночасно прикріпити два пакети. Є місце для зберігання двох ручок комбісистем та двох невеликих інструментів (наприклад, інструменти комбісистеми, щітки і т. д.). Знявши мішок, візок можна використовувати як засіб для зручного транспортування коробки з фруктами та напоями. Крім того, Ви можете почепити стійку та сміттєвий мішок на стіну. Мобільна газова корзина GARDENA повністю обладнана стійкою для монтажу до стіни.