Шліфмашина кутова DeWALT DWE4257

5050 грн
В наличии
 • Описание

  Шліфмашина кутова DeWALT DWE4257

  Особливості DWE4257 Кутова шліфмашина-болгарка DeWALT DWE4257 кожен, хто коли-небудь робив удома ремонт, обов’язково стикався з проблемою зачистки та шліфування поверхонь. Очистити стіну від багаторічних нашарувань фарби і підготувати її до подальшої обробки, вирівняти і відшліфувати металеву поверхню, відрізати трубу – ці роботи проводяться дуже часто і вимагають спеціального інструменту. Інтернет-магазин ЕСКО пропонує для цих цілей відмінний варіант – кутову шліфувальну машину-болгарку DWE 4257 виробництва компанії DeWALT. Ця американська компанія виробляє електроінструменти з 1924 року і заслужено вважається лідером американського і європейського ринків металообробних і деревообробних інструментів. Технічні характеристики DWE 4257

  • Кутова шліфмашина відноситься до промислового класу електроінструментів. Її потужність 1500 Вт. Двигун зі збільшеним ККД і покращений профіль редуктора дозволяють виконувати ще більше видів роботи. Присутній додатковий захист від перевантаження. Кількість оборотів двигуна досягає 10000. Плавний пуск і електронне регулювання швидкості дає можливість підібрати потрібний швидкісний режим для кожного виду оброблюваних матеріалів. DWE 4257 оснащена активною системою пиловидалення DES. З її допомогою перехоплюються частинки пилу з повітряного потоку, що пропускається через двигун шліфувальні машини в процесі роботи. Це зменшує знос двигуна в два рази, зберігаючи його ізоляційний шар від абразивних пошкоджень. Дизайн корпусу шліфувальної машинки спрощує роботу в важкодоступних місцях.
  • Компанія DeWALT пред’являє дуже високі вимоги до безпеки своєї продукції. Дана модель обладнана кнопкою “No-volt” для блокування ненавмисного пуску при перебоях напруги. У разі заклинювання диска болгарки спеціальна муфта запобіжить “зворотний удар”, обмеживши крутний момент. Це дозволяє уникнути серйозних травм при роботі з електроприладами. Максимальний діаметр відрізного диска для цієї моделі 125 мм. Невелика вага – 2,6 кг, зручний ергономічний дизайн максимально полегшують використання даного інструменту. В комплекті зі шлифмашинкой йдуть: захисний кожух (встановлюється, регулюється і знімається без ключа), багатопозиційна бічна рукоятка з функцією антивибрация, внутрішній фланець, гайка і спецключ.
 • Характеристики
  Вага
  Потужність
  Діаметр диска
  Гарантія
  Країна бренду