Електричний

Отображение 1–12 из 400 результатов
6149 грн

Легкий електричний скарифікатор з робочою шириною 38 см, функціональністю 2-в-1 і легкої заміною ножів. Легке регулювання робочої глибини і потужний двигун дозволяють ефективно видаляти солому і мох з газону. Компактний дизайн і складні руків’я забезпечують легкість транспортування і зберігання. З такими особливостями, як інтуїтивно зрозуміла панель управління, травосбірник і відсутність шкідливих викидів, цей скарифікатор стане відмінних помічником для догляду за вашим газоном.

5769 грн

За допомогою електричного скарифікатора STIHL RLE 240 можна з легкістю оздоровлювати невеликі газони — 2-в1. Тихий і економічний електродвигун дозволяє вичісувати мох і залежалий шар сухої трави.

13119 грн

Електричний аератор STLEL RLE 540 ідеально підходить для догляду за газоном у менших садах з підключенням живлення та практичним вибором.

7249 грн

Проста у запуску, проста у користуванні та практично не потребує технічного обслуговування газонокосарка, ідеально підходить для садів середнього розміру та для обрізки менших, складних площ. Дуже маневрений, з ергономічною формою регульованої ручки та майже безшумним мотором без прямих викидів. Великий мішечок з травою для тканини 50 л та центральний регулювач висоти різання для акуратних, професійних результатів.

Напруга живлення
3599 грн

Нова електрична газонокосарка RME 235 для невеликих ділянок площею до 300 кв.м – оптимальний вибір. Завдяки своїм компактним розмірам, легкій вазі (лише 13 кг) і ширині скошування 33 см вона ідеально підходить для косіння навколо кущів, дерев і клумб.

7959 грн

Електрична газонокосарка STIHL RME 339 робить обслуговування невеликих газонів особливо легким. Завдяки своїй ширині різання 37 см, це практична модель початкового рівня та ідеальний партнер для вашого садівництва.

8579 грн

Електрична газонокосарка STIHL RME 443 ідеально підходить для використання на газонах невеликого та середнього розміру. Завдяки ширині різання в 41 см легко маневрувати, а центральне регулювання висоти різання в шість етапів досягає бажаної висоти газону.

9299 грн 8369 грн

Компактна та потужна, електрична газонокосарка STIHL RME 545 може бути оптимально використана на газонах середнього розміру. Центральний механізм регулюванням висоти скошування (7-ступеневий) ідеально пристосовується до Вашого газону. Із містким кошиком для трави на 60л. з індикатором заповнення.

22883 грн

Дриль METABO B 32/3 (600323000) Потужний тришвидкісний дриль з максимально високим крутним моментом Надійний механічний редуктор з масляним охолодженням Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла й довговічності Електроніка Vario (V) – управління числом обертів відповідно до властивостей матеріалу Запобіжна муфта: механічне від’єднання привода при блокуванні свердла для безпечної роботи Зручне свердління отворів великого діаметру та закручування довгих гвинтів Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.