Повітродувка HUSQVARNA 120iB

4699 грн
В наличии
 • Описание

  Повітродувка HUSQVARNA 120iB

  Повітродувка Husqvarna 120iB — дуже легка та проста у використанні техніка для малих та середніх садів. Вона працює від акумулятора. Зручний та легкий запуск, а також швидке прискорення. Невелика вага та три режими для гнучкої роботи, що дає змогу працювати як чоловікам, так і жінкам. Компактний дизайн, м’яке зчеплення, невелика вага та ідеальний баланс. Це все дозволить вам ефективно працювати, докладаючи менше навантаження на своє тіло.

  Повітродувка 120iB
  Легкий дизайн

   

  Повітродувка 120iB - 1

   

  Маленька вага завдяки меншій кількості компонентів та дуже легкий електродвигун якщо порівнювати з бензиновими повітродувками.

  3 різні режими для найкращого виконання в залежності від потреби або завдання

   

   

  3N для менших обов’язків всередині або зовні. 7N для хорошої потужності, підходить для більшості завдань. 10N для більш жорстких обов’язків і коли потрібна повна потужність.

  Одина лінійка акумуляторів для усіх інструментів

   

  Акумулятор 36V літій-іонний,  призначений для вимогливих користувачів та довготривалого використання професіоналами. Підходить для усіх інструментів, що дозволяє швидко перемикатися з тримера на повітродувку, пилку чи травокосарку і продовжувати працювати.

  ✅Купити ▶ Повітродувка Husqvarna 120iB в інтернет-магазині ?Lisisad? ✅Гарантія якості✅100% Оригінал✅Ціни від виробника ?Доставка по Україні ☎ 066 698 27 20

   

   

 • Характеристики
  Напруга живлення
  Швидкість повітря
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду
 • Отзывы (0)
  Оставьте отзыв первым.
  Написать отзыв
  Ваш отзыв
  Ваша оценка
  Имя
  Email