Повітродувка HUSQVARNA 525iB

11649 грн
В наличии
 • Описание

  Повітродувка HUSQVARNA 525iB

  Акумуляторний повітродув з приводом від змінних літій-іонних акумуляторів Husqvarna BLi, з напругою 36В, для розчищення територій та паркових зон від сміття (трава, листя, гілки тощо), в тому числі і при професійному використанні та експлуатації цілий робочий день.

  Низький рівень шуму (82 дБ) дозволяє його ефективно використовувати в житлових зонах. Без претензій і протиріч зі встановленим рівнем шуму і «годинами тиші». Створюємий потужний потік дозволяє провадити розчищення швидко і ефективно.

  Відсутність гіроскопічного ефекту і впливів на руку оператора, функції «круїз-контроль» і посилення потужності потоку (кнопка Boost), панель з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом управління спрощують використання і дозволяють експлуатувати модель багато годин поспіль без втоми.

  Металеве обрамлення на кінцевій частині труби продовжує термін служби конструкції при численних зіткнення. З абразивною поверхнею (асфальт, тротуарна плитка, бетон і т.п.) У новій модифікації збільшено час роботи в режимі посиленої подачі повітря (Boost) і більш зручний алгоритм користування функцією «Круїз -контроль».

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  Безщітковий двигун

  Високий коефіцієнт крутного моменту до ваги для підвищення ефективності, підвищеної надійності, зниженого шуму та довшого терміну служби виробу.

  Зручне робоче положення

  Робота з джгутом і вушком оснащена машиною дає зручне робоче положення.

  Відмінна ергономіка

  Відмінна ергономічність завдяки винятковому балансу продукту, зручному зчепленню ручки та інтуїтивно зрозумілій клавіатурі.

  Спорядження для безперервної роботи

  Наші акумуляторні аксесуари дозволяють виконувати роботу якнайшвидше та ефективніше.

  Для постійних клієнтів працює система знижок. Доставка по всій Україні.

 • Характеристики
  Напруга живлення
  Швидкість повітря
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду
 • Отзывы (0)
  Оставьте отзыв первым.
  Написать отзыв
  Ваш отзыв
  Ваша оценка
  Имя
  Email