Газонокосарка робот Husqvarna Automower 315X

Артикул: 9678527-10 Категория:
Бренд: HUSQVARNA
73999 грн
В наличии
 • Описание

  Газонокосарка робот Husqvarna Automower® 315X — преміальна модель у серії X-line. Він косить складні газони заввишки до 1600 м2, обробляючи вузькі проходи та схили до 40% та займаючи важку місцевість у своєму кроці. Як член нашої преміум-діапазону X-ліній, він пропонує Automower® Connect із відстеженням крадіжок GPS, GPS-навігацією та X-лінійкою із світлодіодними фарами, переднім бампером та спеціальними кольоровими ковпачками коліс. Додаток Automower® Connect дозволяє вам контролювати: відстежуйте, взаємодійте та будьте в курсі оновлень одним дотиком до екрана, де б ви не були в світі.

  Automower® Connect

   

  Automower® Connect дає вам повний контроль над газонокосаркою прямо з вашого смартфону. Ви можете легко запустити, зупинити та припаркувати робот, перевірити та налаштувати параметри. При необхідності також встановити сигнал тривоги та відстежувати положення вашої газонокосарки у випадку крадіжки — де б ви не були. Стандарт на X-серії, необов’язковий для серій 300-400.

  GPS-навігація

   

  Система GPS-навігації створює карту газону, яка включає розташування обмежувального і направляючого проводів. Після цього газонокосарка Husqvarna Automower® починає реєструвати, які частини газону вона покрила, і коригувати траєкторію свого руху. Таким чином в процесі роботи досягається оптимальне покриття території, гарантуючи відмінні результати скошування.

  Світлодіодні фари

   

  Енергоефективні світлодіодні фари для кращої видимості та управління навіть у темряві. Індикатори також почнуть блимати, якщо є несправність.

  Неперевершена взаємодія

   

  Всі газонокосарки, обладнаніl Automower® Connect, сумісні з Amazon Alexa та Google Home. Достатньо дати голосову команду розумній колонці, і Husqvarna Automower® почне виконувати завдання. Ви можете надавати загальні команди потипу «старт», «стоп», «паркування», а також отримувати відомості про поточний стан роботу просто запитавши голосового асистента.
  Рекомендована площа газону
  1600 м² ±20 %
  Зарядна система
  Автоматична
  Максимальний нахил в межах робочої зони
  22 °
  Різальна система
  3 pivoting razor blades
  Ширина скошування
  22 см
  Висота скошування, мін.–макс.
  20–60 мм
  Клавіатура
  19 buttons
  Інформаційна панель
  Великий LCD дисплей
  Таймер
  Так
  Сигналізація
  Середня
  PIN код
  Так
  Installation lock
  Так
  Time lock
  Так
  Віддалені текстові повідомлення
  Так
  Відстеження крадіжника по GPS
  Yes
  Датчик підйому
  Так
  Датчик нахилу
  Так
  Ультразвуковий датчик
  Немає
  Тип ручки
  Інтегрована
  Прохідність коліс
  Medium
  Додаткові ножі
  9 шт
  Провід
  0 м
  Скоби
  0 шт
 • Характеристики
 • Отзывы (0)
  Оставьте отзыв первым.
  Написать отзыв
  Ваш отзыв
  Ваша оценка
  Имя
  Email