Газонокосарки Роботи

Отображение 1–12 из 29 результатов
30999 грн

Просто відпочивайте і насолоджуйтесь цінним вільним часом, тоді як RLM 4 самостійно піклується про косіння газону. Дрібно зрізана трава залишається як природне добриво і її більше не потрібно збирати. Основні ріжучі леза які заточені з обох сторін, забезпечують ефективне зрізання трави, а два додаткових мульчувальних леза її подрібнюють запобігаючи забруднення корпусу. Для підзарядки робот-газонокосарка RLM 4 самостійно повертається до зарядної станції. RLM 4 також без особливих зусиль долає схили в саду до 45%.

32999 грн

Husqvarna Automower® 305 компактний та ідеально підійде для невеличких садибних ділянок до 600 м2.

51849 грн

Ефективний 4-х колісний робот-газонокосарка для достатньо складних газонів. Підходить для площ середнього розміру до 1000 м.кв.

72998 грн

Прогресивна 4-х колісна робот-газонокосарка для великих та більш складних газонів. Підходить для площ середнього розміру до 1500 м.кв. та може скошувати газони з нахилом до 40%. Смарт технологія дозволяє скошувати траву безпосередньо на необхідній ділянці, щоб вирівняти розбіжності. Інтуїтивне меню на дисплеї дозволяє легко один раз встановити та в подальшому перемикати налаштування косарки для роботи на різних ділянках. Змінні верхні кришки різного кольору (доступні як аксесуар) зроблять вашу косарку унікальною та персоналізованою.

73999 грн

Husqvarna Automower® 315X — преміальна модель у серії X-line. Він косить складні газони заввишки до 1600 м2

77099 грн

Робот-газонокосарка великого розміру та гарної комплектації для ефективного скошування на складних газонах. Підходить для великих газонів розміром до 2200 м.кв.

98699 грн

Вдосконалена і повнорозмірна модель серії X від світових лідерів з роботизованого скошування. Досить розумний, щоб вирішувати виклики великих і складних газонів — як багато вузьких проходів, перешкод, важкої місцевості та схилів до 45%.

95599 грн

Husqvarna Automower® 440 — це дуже надійна роботизована косарка для садів та газонів розміром до 4000 м2.

129549 грн

Вершина модельної лінійки серії X від світових лідерів з роботизованого скошування. Досить розумний, щоб вирішувати виклики великих і складних газонів — як багато вузьких проходів, перешкод, важкої місцевості та схилів до 45%.

35999 грн

Догляд за газоном може бути дуже легким, навіть у невеликих міських садах! Завдяки системі SensorCut, робот газонокосарка GARDENA SILENO city точно та надійно підстригає Ваш газон та забезпечує рівномірний профіль. Ви можете насолоджуватися своїм вільним часом та ідеально підстриженим газоном. SILENO city підходить для невеликих ділянок газону площею до 250 м2.

38999 грн

Робот газонокосарка для міських садів

Догляд за газоном може бути дуже легким, навіть у невеликих міських садах! Завдяки системі SensorCut, робот газонокосарка GARDENA SILENO city точно, надійно та рівноміірно підстригає Ваш газон. Ви можете насолоджуватися своїм вільним часом та ідеально підстриженим газоном. SILENO city підходить для невеликих ділянок газону площею до 500 м2.

45999 грн

Робот-газонокосарка для газонів середнього розміру та садових ділянок складної форми площею до 1 000 м²

За газоном можна доглядати, майже не докладаючи зусиль! Завдяки системі датчиків SensorCut System робот-газонокосарка GARDENA SILENO life забезпечує рівномірне скошування трави з ідеальною якістю газону, не залишаючи смуг. Газонокосарку можна використовувати для скошування трави на невеликих газонах площею до 1 000 кв. м.