Електропила Foresta FS-1535S

Артикул: 82194000 Категории: ,
Бренд: FORESTA
1890 грн
В наличии
 • Описание

  Електропила Foresta FS-1535S

  ПОТУЖНІСТЬ
  Продуктивний, екологічний, тихий двигун, потужністю 1500 Вт дозволяє ланцюгу обертатися зі швидкістю 15 м/с та без труднощів вирішить всі поставлені завдання.

  НАДІЙНІСТЬ
  Міцний алюмінієвий корпус редуктора електропили оснащений шестернями легованої сталі. Які проходять трирівневе гартування для збільшення стійкості до зношування.
  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Оптимальне співвідношення потужності, високої швидкості обертання ланцюга та розміру шини 35 см дає можливість справлятися як з гілками в саду, так і з заготовками діаметром 25 см.

  ОХОЛОДЖЕННЯ
  Корпус редуктора електропили Foresta FS-1535S виконаний з алюмінієвого сплаву, що сприяє кращій тепловіддачі та збільшує час безперервної роботи, а сам двигун охолоджується нагнітаючим повітрям, безперебійний потік якого забезпечує крильчатка збільшеного розміру.

  ІНТЕНСИВНЕ ЗМАЩУВАННЯ
  Завдяки автоматичній системі подачі мастила на шину та ланцюг, значно підвищується якість розпилу. Збільшується термін служби пильної гарнітури, зменшуючи навантаження на двигун. Бокове віконце картера для мастила без проблем дозволить контролювати його рівень та вчасно дозаправити.

  Доставка по всій Україні. Для постійних клієнтів система знижок

  ЕРГОНОМІКА
  Пила чудово збалансована для кращого контролю під час роботи. Поперечне розташування двигуна робить інструмент зручним для розпилювання, а мала вага дозволяє працювати без втоми, адже маса інструменту складає всього 4 кг.

  НАТЯЖКА ЛАНЦЮГА
  Надійна автоматична система натяжки ланцюга дозволяє за лічені секунди підтягнути або ж попустити ланцюг. Що в рази пришвидшує роботу. Два міцних гвинта надійно фіксують шину.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Професійні аксесуари та розхідні матеріали: пильна шина та універсальний ланцюг з квадратною формою зуба та його лазерною заточкою має підвищений рівень витримки в надважких умовах експлуатації.

  БЕЗПЕКА У ВИКОРИСТАННІ
  Для забезпечення безпечної роботи з інструментом в електропилі Foresta FS-1535S передбачена функція захисту від випадкового ввімкнення.

   

 • Характеристики
  Потужність
  Довжина шини
  Крок ланцюга
  Форма зуба
  Ширина ведучої ланки
  Кількість ланок
  Об'єм масляного бака
  Система подачі мастила
  Рівень шуму LWA
  Рівень тиску LPA
  Плавний пуск
  Аварійне гальмо
  Миттєва зупинка ланцюга
  Довжина кабелю живлення
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду