Електропила 5.4

Артикул: 76840000 Категории: ,
Бренд: FORESTA
2790 грн
В наличии
 • Описание

  Електропила ланцюгова Foresta FS-2640S

  ПОТУЖНІСТЬ
  Продуктивний екологічний двигун потужністю 2600 Вт дозволяє ланцюгу обертатися зі швидкістю 12,5 м/с та без труднощів вирішить всі поставлені завдання.

  НАДІЙНІСТЬ
  Редуктор електропили оснащений шестернями з легованої сталі, які проходять трирівневе загартування, що сприяє більшій стійкості до зношування. Вал шестерні встановлений на підшипниках, які з легкістю витримують навантаження.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Оптимальне співвідношення потужності та розміру шини 40 см дає можливість справлятися з заготовками діаметром 30 см. FS-2640S – підійде для роботи в саду, на ділянці. А також стане незамінним помічником при ремонті та будівництві.

  АВАРІЙНЕ ГАЛЬМУВАННЯ
  Щоб запобігти травмуванню оператора під час роботи, в електропилі реалізована функція аварійної зупинки, яка зупиняє ланцюг і відключає живлення двигуна, як тільки спрацюють аварійні гальма.

  ІНТЕНСИВНЕ ЗМАЩУВАННЯ
  Завдяки автоматичній системі подачі мастила на шину та ланцюг, значно підвищується якість розпилу та збільшується термін служби пильної гарнітури, зменшуючи навантаження на двигун. Бокове віконце картера для мастила дозволяє контролювати його рівень та здійснювати вчасну дозаправку.

   

  Електропила Foresta FS-2640S Доставка по всій Україні. Для постійних клієнтів працює система знижок!

  НАТЯЖКА ЛАНЦЮГА
  Надійна автоматична система натяжки ланцюга дозволяє за лічені секунди підтягнути або ж попустити ланцюг та міцно зафіксувати шину, що в рази пришвидшує роботу та заощаджує дорогоцінний час.

  ЗАХИСТ ТА ПЛАВНИЙ ПУСК
  В електропилі Foresta FS-2640S реалізовані функції захисту від випадкового ввімкнення та плавного пуску. Які додають ще більшої безпеки у використанні та вбережуть від неочікуваних ривків.

  ШВИДКА ЗУПИНКА
  Як тільки оператор відпустить кнопку запуску, пила зупиниться. Це все можливо завдяки системі швидкої зупинки ланцюга. Що додає ще більшого комфорту та безпеки в роботі.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Професійні аксесуари та розхідні матеріали: пильна шина та універсальний ланцюг з квадратною формою зуба та його лазерною заточкою, має підвищений рівень витримки в надважких умовах експлуатації.


   

 • Характеристики
  Потужність
  Довжина шини
  Крок ланцюга
  Розташування двигуна
  Оберти холостого ходу
  Напруга мережі
  Частота мережі
  Форма зуба
  Ширина ведучої ланки
  Кількість ланок
  Об'єм масляного бака
  Система подачі мастила
  Рівень шуму LWA
  Рівень тиску LPA
  Плавний пуск

  Аварійне гальмо

  Миттєва зупинка ланцюга

  Довжина кабелю живлення
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду