Циркулярна пила Dnipro-M CS-235 IN ДНІПРО-М

Артикул: 80615000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
4299 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Циркулярна пила CS-235 IN призначена для тривалих та важких робіт на будівництві, а також може використовуватись для створення стаціонарного розпилювального столу. Витривалості цієї моделі буде достатньо навіть для роботи при серійному виробництві, наприклад, садових меблів чи парканів. Завдяки великому робочому циклу, при номінальному навантаженні пила може працювати понад 1,5 години без потреби в перервах.

  ПОТУЖНІСТЬ
  Потужність 2300 Вт та максимальна глибина різу 85 мм дозволяють виконувати точне торцювання деревинних матеріалів, наприклад, брус товщиною 80 мм. А наявність розклинювального ножа дає можливість розпускати великі заготовки вздовж без ризику заклинювання диска.

  УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
  Найбільшою особливістю моделі СS-235 IN є можливість її встановлення на верстат за допомогою комплектних струбцин або вмонтувати пилу в стільницю. Для цього передбачені отвори в платформі.

  БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
  Завдяки функції регулювання нахилу диска, можна працювати під кутом до 45˚, а з використанням механізму регулювання глибини різу можна виконувати операцію пазування (глухий пропил), що дозволяє виготовляти шипові з’єднання.

  ЕРГОНОМІЧНА
  Вдосконалена система бокового видалення тирси, дозволяє видалити стружку в бік від оператора або підключати пилосос через адаптер.

  ЗРУЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  Кришка корпусу двигуна має площину, що надає зручності при заміні пильного диску, а функція блокування шпинделя дозволяє використовувати лише один ключ для заміни. Також важіль фіксації глибини винесено по ліву сторону від рукоятки, що додає зручності в регулюванні, коли пила на верстаті.

  КОМФОРТНА РОБОТА
  Основна рукоятка має прогумоване покриття, що надає більшої зручності в роботі, а м’яка пружина в кнопці ввімкнення зменшує втому від натискання. Крім цього, наявна функція плавного запуску, яка попереджує ривок на початку роботи.

  НАДІЙНА ПЛАТФОРМА
  Опорна плита виконана з литого алюмінію товщиною 4 мм і має вигин на передній частині, що компенсує незначні перепади на матеріалах. Для швидкої зміни глибини пропилу є орієнтовна шкала, яка дозволяє налаштувати пилу без використання додаткових вимірювальних засобів, а можливість регулювання нульового положення дозволяє відкалібрувати точність даної шкали.

  МОБІЛЬНІСТЬ
  Мережевий кабель довжиною 3 метри дозволяє працювати без використання подовжувача (на відповідній відстані від електромережі).

  Ізоляція кабелю виготовлена з еластичної морозостійкої гуми, що не обмежує рухи під час роботи та захищає його від тріщин при низьких температурах. А текстильна стрічка VELCRO економить час на змотуванні кабеля для зручного зберігання.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Пилка комплектується високоякісним пиляльним диском серії ULTRA на 48 зубів, що дає можливість приступати до роботи одразу після покупки інструмента.

 • Характеристики
  Потужність
  Діаметр диску
  Плавний пуск

  Посадковий діаметр вала
  Швидкість обертання диска
  Матеріал підошви
  Матеріал захисного кожуха
  Розклинюючий ніж

  LED-підсвітка
  Підтримка обертів
  Регулювання швидкості
  Зовнішній діаметр патрубка
  Внутрішній діаметр патрубка
  Довжина мережевого кабелю
  Вага
  Частота мережі
  Клас захисту корпусу
  Рівень звукового тиску (LpA)
  Рівень потужності шуму LWA