Тример електричний Vitals EZT 033s

Артикул: 146515 Категория:
Бренд: VITALS
559 грн
В наличии
 • Описание

  Тример електричний Vitals EZT 033s

  Опис тримера електричного Vitals EZT 033s

  Електричний тример Vitals EZT 033s призначений для скошування трави. Це найкращий інструмент для практично ювелірної роботи на невеликих майданчиках, схилах, у важкодоступних місцях і ділянках із нерівним рельєфом. Ним можна обкошувати дерева, кущі, паркани, бордюри, стінки, стовпи.

  Електричний тример Vitals EZT 033s годиться для професійної роботи та використання в домашньому господарстві. Завдяки простоті пристрою він надійний і слугуватиме довго. Мінімально низький рівень шуму і відсутність вихлопу дають змогу використовувати для роботи в закритих приміщеннях — оранжереях і теплицях.

  Тример важить усього 1,4 кг і належить до найлегших і компактних.

  На всі деталі й частини тримера Vitals EZT 033s встановлена абсолютна гарантія 36 місяців. Вона діє по всій території України.

   

   

   

   

  Электрокоса Vitals EZT 125s

  Электрокоса Vitals EZT 125s

  Електродвигун

  У цій моделі тримера — мінімум рухомих і обертальних частин. Двигун розташований у нижній частині штанги. Шпуля з ліскою кріпиться безпосередньо до вала. Між двигуном і різальним інструментом немає передач і муфт, а отже, немає й пов’язаних із ними втрат потужності, шуму. Порівняно невеликої потужності (300 Вт) вистачає, щоб розвинути високі оберти (до 183 об/с) і цим забезпечити непогану продуктивність.

  Легкість і компактність конструкції

  Корпус тримера Vitals EZT 033s легкий і компактний. Він виготовлений із міцного пластику, складається з трьох частин. Для транспортування і зберігання тример можна швидко розібрати та скласти в пакувальну коробку.

  Электрокоса Vitals EZT 125s
  Электрокоса Vitals EZT 125s

  Захисний кожух

  Тример забезпечений захисним кожухом. Він виготовлений із міцного пластику й захищає оператора від викиду трав’яної маси, твердих предметів, які можуть відскочити, якщо на них потрапив різальний інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини ліски.

  Руків’я

  На основному руків’ї є широка клавіша увімкнення електродвигуна. Нижче, на корпусі, встановлене додаткове руків’я. Основне й додаткове руків’я тримера мають зручну форму й оптимальні розміри. Така конструкція дає змогу працювати тривалий час, не відчуваючи втоми.

  Электрокоса Vitals EZT 125s
  Электрокоса Vitals EZT 125s

  Гак для фіксації кабелю електроживлення

  Задля безпеки електричний кабель тримера має невелику довжину. На вигині основного руків’я встановлений гак для кріплення подовжувального кабелю.

  Характеристики на Тример електричний Vitals EZT 033s

  Напруга, В 230
  Частота струму, Гц 50
  Потужність, Вт 300
  Швидкість обертання, об/хв 11000
  Діаметр скошування ліскою, мм 250
  Діаметр ліски, мм 1,2
  Габарити упаковки, мм 385 х 160 х 140
  Вага нетто/брутто, кг 1,4 / 1,8
 • Характеристики
  Потужність
  Країна бренду
 • Отзывы (0)
  Оставьте отзыв первым.
  Написать отзыв
  Ваш отзыв
  Ваша оценка
  Имя
  Email