Набори садового інструменту

Відображаєтся всі 4 результата
399 грн

Базовий набір ручного інструмету – це ідеальний набір для садівництва, що складається з двох високоякісних інструментів GARDENA. Надзвичайно практичний набір, який ідеально підходить для тих маленьких робіт по посадці та обрізці, має міцну рукоятку та пару класичних секаторів.

679 грн 509 грн

Практичний комплект з багатофункціональним гковшиком

Практичний комплект ручних інструментів GARDENA забезпечить Вас всім необхідним для догляду за садом. В комплект входять: міцний багатофункціональний ковшик, який можна використовувати для поливу ґрунту в якості компактної лійки. Комплект також включає в себе ручний совок, секатор та пару пальчаток для роботи з ґрунтом.

625 грн

Практичний комплект ручних інструментів GARDENA забезпечить Вас всім необхідним для догляду за садом. В комплект входять: міцний багатофункціональний ковшик, який можна використовувати для поливу ґрунту в якості компактної лійки.

869 грн 695 грн

Базовий комплект ручних інструментів GARDENA забезпечить вас всім необхідним для догляду за садом. До базового комплекту входять: ручний совок, совок для прополки, секатор та пара пальчаток для посадки і роботи з ґрунтом.