Компресори

Отображение 1–12 из 184 результатов
224 грн 199 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BP 10 (601579000) Легкий міцний корпус з алюмінієвого литва під тиском Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

326 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BP 210 (601580000) Легкий міцний корпус з алюмінієвого литва під тиском Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

408 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BP 200 (601581000) Ергономічний легкий корпус з ізоляцією від холоду із ударостійкого пластика Дозування кількості повітря залежно від мети використання Зручний та легкий для роботи навіть в важкодоступних місцях Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

490 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BP 500 (601582000) Ергономічний легкий корпус з ізоляцією від холоду із ударостійкого пластика Дозування кількості повітря залежно від мети використання Зручний та легкий для роботи навіть в важкодоступних місцях Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

530 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BPA 15 (601583000) Легкий міцний корпус з алюмінієвого литва під тиском Дозування кількості повітря залежно від мети використання Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

898 грн 585 грн

Пневматичний піскоструминний пістолет METABO SSP 1000 (601569000) Піскоструминний пістолет для видалення іржі та залишків фарби в кутах, на швах та невеликих поверхнях Для використання з усіма звичайними засобами для струминної обробки, універсальний у використанні, ідеальний для невеликих поверхонь Розпилювальна насадка з загартованої сталі для тривалого терміну експлуатації Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

816 грн 639 грн

Пневматичний розпилювальний пістолет METABO UBS 1000 (601571000) Розпилювальний пістолет для заповнення порожнин та захисту нижньої поверхні автомобілів, сумісний зі звичайними різьбленими патронами, що пропонуються в торговельній мережі (1 л) Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

775 грн 651 грн

Пневматичний шинний манометр METABO RF 60 (602233000) Для перевірки та накачування шин Зі штекером моментальної дії Манометр з гумовою оболонкою для захисту від механічних впливів Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

898 грн

Пневматичний розпилювальний пістолет METABO SPP 1000 (601570000) Розпилювальний пістолет для різноманітного використання: введення в отвори та розбризкування засобів для холодного чищення, миючих засобів та олив Вакуумний резервуар з великим заливним отвором, його легко заповнювати і чистити Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

1224 грн 940 грн

Пневматичний пістолет для розпилювання фарби METABO FSP 600 (601575000) Плавне регулювання круглого або широкого струменя Регулювання кількості повітря та фарби: точне, рівномірне та інтенсивне нанесення фарби для хороших результатів роботи Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

1020 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BPA 15 S (601584000) Легкий міцний корпус з алюмінієвого литва під тиском Дозування кількості повітря залежно від мети використання Безпечна насадка для безпечної роботи Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

1632 грн 1054 грн

Пневматичний пістолет для розпилювання фарби METABO FSP 1000 S (601576000) Плавне регулювання круглого або широкого струменя Регулювання кількості повітря та фарби: точне, рівномірне та інтенсивне нанесення фарби для хороших результатів роботи Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.