Аксесуари до компресорів

Отображение 1–12 из 29 результатов
1591,20 грн 1231 грн

Набори пневматичних інструментів METABO LPZ 4 Set (601585000) Комплект складається з продувного пістолета, шинного манометра, пістолета для розпилювання фарби зі стаканом та спірального шланга з поліаміду Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

2040 грн 1681 грн

Набори пневматичних інструментів METABO LPZ 7 Set (601586000) Комплект складається з продувного пістолета, шинного манометра, включаючи перехідник та порожнисту голку для м’ячів, пістолета для розпилювання фарби зі стаканом, розпилювального пістолета та спірального шланга з поліаміду Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

2244 грн

Пневматичний картриджний пістолет METABO DKP 310 (601573000) Автоматика: безперервний потік матеріалу, якщо натиснута спускова скоба; прекрасне дозування Відсутній вихід матеріалу після відпускання скоби — для чистої та ефективної роботи Для використання картриджів, що пропонуються в торговельній мережі (310 мл) Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

897,60 грн 559 грн

Пневматичний піскоструминний пістолет METABO SSP 1000 (601569000) Піскоструминний пістолет для видалення іржі та залишків фарби в кутах, на швах та невеликих поверхнях Для використання з усіма звичайними засобами для струминної обробки, універсальний у використанні, ідеальний для невеликих поверхонь Розпилювальна насадка з загартованої сталі для тривалого терміну експлуатації Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

1632 грн

Пневматичний пістолет для розпилювання фарби METABO FSP 100 (601574000) Компактний, дуже зручний пістолет для розпилювання фарби на невеликих поверхнях, ідеальний для ремонтних робіт Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

1632 грн 1008 грн

Пневматичний пістолет для розпилювання фарби METABO FSP 1000 S (601576000) Плавне регулювання круглого або широкого струменя Регулювання кількості повітря та фарби: точне, рівномірне та інтенсивне нанесення фарби для хороших результатів роботи Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

1224 грн 899 грн

Пневматичний пістолет для розпилювання фарби METABO FSP 600 (601575000) Плавне регулювання круглого або широкого струменя Регулювання кількості повітря та фарби: точне, рівномірне та інтенсивне нанесення фарби для хороших результатів роботи Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

4896 грн

Пневматичний пістолет для розпилювання фарби METABO FSP 600 HVLP (601577000) HVLP (високий об’єм, низький тиск): мінімальний робочий тиск 0,7 бар у сопла, ефективність передачі прибл. 70%. Мінімальне надлишкове розпилення, максимальна ефективність передачі при низькій витраті повітря Плавне регулювання круглого або широкого струменя Просте чищення для найвищої прецизійності та тривалого терміну експлуатації Комплект насадок з високосортної сталі, придатних для використання матеріалів, розчинних у воді та з вмістом розчинників Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

5304 грн

Пневматичний пістолет для розпилювання фарби METABO FSP 600 LVLP (601578000) LVLP (низький об’єм, низький тиск): мінімальний робочий тиск 0,7 бар у сопла, ефективність передачі прибл. 73%. Низьке надлишкове розпилення, максимальна ефективність передачі при дуже низькій витраті повітря Плавне регулювання круглого або широкого струменя Просте чищення для найвищої прецизійності та тривалого терміну експлуатації Комплект насадок з високосортної сталі, придатних для використання матеріалів, розчинних у воді та з вмістом розчинників Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

224,40 грн 190 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BP 10 (601579000) Легкий міцний корпус з алюмінієвого литва під тиском Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

408 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BP 200 (601581000) Ергономічний легкий корпус з ізоляцією від холоду із ударостійкого пластика Дозування кількості повітря залежно від мети використання Зручний та легкий для роботи навіть в важкодоступних місцях Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

326,40 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BP 210 (601580000) Легкий міцний корпус з алюмінієвого литва під тиском Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.