Аксесуари до компресорів

Відображаєтся 1–12 з 22 результатів
336 грн 223 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BP 10 (601579000) Легкий міцний корпус з алюмінієвого литва під тиском Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

367 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BP 210 (601580000) Легкий міцний корпус з алюмінієвого литва під тиском Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

459 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BP 200 (601581000) Ергономічний легкий корпус з ізоляцією від холоду із ударостійкого пластика Дозування кількості повітря залежно від мети використання Зручний та легкий для роботи навіть в важкодоступних місцях Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

551 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BP 500 (601582000) Ергономічний легкий корпус з ізоляцією від холоду із ударостійкого пластика Дозування кількості повітря залежно від мети використання Зручний та легкий для роботи навіть в важкодоступних місцях Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

597 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BPA 15 (601583000) Легкий міцний корпус з алюмінієвого литва під тиском Дозування кількості повітря залежно від мети використання Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

1010 грн 658 грн

Пневматичний піскоструминний пістолет METABO SSP 1000 (601569000) Піскоструминний пістолет для видалення іржі та залишків фарби в кутах, на швах та невеликих поверхнях Для використання з усіма звичайними засобами для струминної обробки, універсальний у використанні, ідеальний для невеликих поверхонь Розпилювальна насадка з загартованої сталі для тривалого терміну експлуатації Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

918 грн 718 грн

Пневматичний розпилювальний пістолет METABO UBS 1000 (601571000) Розпилювальний пістолет для заповнення порожнин та захисту нижньої поверхні автомобілів, сумісний зі звичайними різьбленими патронами, що пропонуються в торговельній мережі (1 л) Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

872 грн 732 грн

Пневматичний шинний манометр METABO RF 60 (602233000) Для перевірки та накачування шин Зі штекером моментальної дії Манометр з гумовою оболонкою для захисту від механічних впливів Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

1010 грн

Пневматичний розпилювальний пістолет METABO SPP 1000 (601570000) Розпилювальний пістолет для різноманітного використання: введення в отвори та розбризкування засобів для холодного чищення, миючих засобів та олив Вакуумний резервуар з великим заливним отвором, його легко заповнювати і чистити Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

1377 грн 1058 грн

Пневматичний пістолет для розпилювання фарби METABO FSP 600 (601575000) Плавне регулювання круглого або широкого струменя Регулювання кількості повітря та фарби: точне, рівномірне та інтенсивне нанесення фарби для хороших результатів роботи Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

1148 грн

Пневматичний продувний пістолет METABO BPA 15 S (601584000) Легкий міцний корпус з алюмінієвого литва під тиском Дозування кількості повітря залежно від мети використання Безпечна насадка для безпечної роботи Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

1836 грн 1186 грн

Пневматичний пістолет для розпилювання фарби METABO FSP 1000 S (601576000) Плавне регулювання круглого або широкого струменя Регулювання кількості повітря та фарби: точне, рівномірне та інтенсивне нанесення фарби для хороших результатів роботи Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.