Гайковерти пневматичні

Відображаєтся всі 6 результатів
3239 грн 2706 грн

Пневматичний ударний гайковерт METABO DSSW 360 Set 1/2″ (604118500) Довговічний ударний механізм Для загвинчування колісних болтів на легкових автомобілях, для монтажу та ремонту Потужний ударний гайковерт для заміни шин, ремонту та монтажу Для найрізноманітніших завдань: крутний момент відкручування 360 Нм Рукоятка ергономічної форми з гумовим покриттям для зручної роботи без втоми Відведення повітря через рукоятку   Перемикач напряму обертання праворуч/ліворуч над пусковою кнопкою Три ступені крутного моменту для вибору сили затискання Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

6839 грн 4236 грн

Пневматичний ударний гайковерт METABO DSSW 500-1/2″ C (601590000) Універсальне застосування для загвинчування колісних болтів на легкових автомобілях, для монтажних робіт та ремонту Зручний та легкий для роботи навіть в важкодоступних місцях Ергономічний корпус з композитного матеріалу: ізоляція від холоду, нековзний, з низьким рівнем вібрації для зручної роботи Ергономічне переключення праворуч-ліворуч із зручним управлінням однією рукою Відведення повітря через рукоятку зручне для користувача та запобігає завихренню пилу в робочій зоні Момент затягування регулюється: чотири ступені для різних різьбових з’єднань Довговічний двомолотковий ударний механізм Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

7803 грн 5883 грн

Пневматичний ударний гайковерт METABO DSSW 930-1/2″ (601549000) Універсальне застосування для загвинчування колісних болтів на легкових автомобілях, для монтажних робіт та ремонту Зручний та легкий для роботи навіть в важкодоступних місцях Ергономічний корпус з композитного матеріалу: ізоляція від холоду, нековзний, з низьким рівнем вібрації для зручної роботи Ергономічне переключення праворуч-ліворуч із зручним управлінням однією рукою Відведення повітря через рукоятку зручне для користувача та запобігає завихренню пилу в робочій зоні Момент затягування регулюється: три ступені для різних різьбових з’єднань Довговічний двомолотковий ударний механізм Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

6240 грн

Пневматичний ударний гайковерт METABO DSSW 475-1/2″ (601548000) Універсальне застосування для загвинчування колісних болтів на легкових автомобілях, для монтажних робіт та ремонту Зручний та легкий для роботи навіть в важкодоступних місцях Ергономічний корпус з композитного матеріалу: ізоляція від холоду, нековзний, з низьким рівнем вібрації для зручної роботи Ергономічне переключення праворуч-ліворуч із зручним управлінням однією рукою Відведення повітря через рукоятку зручне для користувача та запобігає завихренню пилу в робочій зоні Момент затягування регулюється: три ступені для різних різьбових з’єднань Довговічний двомолотковий ударний механізм Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

18360 грн 12121 грн

Пневматичний ударний гайковерт METABO DSSW 1690-3/4″ (601550000) Універсальне застосування для пригвинчування колісних болтів на легкових та малих вантажних автомобілях, для монтажних робіт та ремонту Зручний та легкий для роботи навіть в важкодоступних місцях Ергономічний корпус з композитного матеріалу: ізоляція від холоду, нековзний, з низьким рівнем вібрації для зручної роботи Ергономічне переключення праворуч-ліворуч із зручним управлінням однією рукою Відведення повітря через рукоятку зручне для користувача та запобігає завихренню пилу в робочій зоні Момент затягування регулюється: три ступені для різних різьбових з’єднань Довговічний двомолотковий ударний механізм Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

30753 грн 22360 грн

Пневматичний ударний гайковерт METABO DSSW 2440-1″ (601551000) Велика рукоятка-скоба для зручного положення при роботі Подовжений робочий шпиндель для пригвинчування в глибоких дисках Довговічний двомолотковий ударний механізм Міцний та потужний ударний гайковерт для найважчих робіт, наприклад, для технічного обслуговування вантажівок Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.