Гайковерти

Відображаєтся 91 результат
3239 грн 2706 грн

Пневматичний ударний гайковерт METABO DSSW 360 Set 1/2″ (604118500) Довговічний ударний механізм Для загвинчування колісних болтів на легкових автомобілях, для монтажу та ремонту Потужний ударний гайковерт для заміни шин, ремонту та монтажу Для найрізноманітніших завдань: крутний момент відкручування 360 Нм Рукоятка ергономічної форми з гумовим покриттям для зручної роботи без втоми Відведення повітря через рукоятку   Перемикач напряму обертання праворуч/ліворуч над пусковою кнопкою Три ступені крутного моменту для вибору сили затискання Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

3902 грн 2811 грн

Пневматичний гайковерт з тріскачкою METABO DRS 95-1/2″ (601553000) Ідеально підходить для всіх видів застосування в галузі автосервісу Універсальне використання для всіх видів робіт із загвинчування Ергономічний перемикач обертів праворуч / ліворуч Рукоятка з гумовим покриттям для ергономічної роботи без втоми Потужна планетарна передача для тривалого терміну експлуатації та оптимального передання сили Зручний поворотний дефлектор відведення відпрацьованого повітря: немає завихрення пилу в робочій зоні Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

4589 грн 3374 грн

Пневматичний гайковерт з тріскачкою METABO DRS 68 Set 1/2″ (604119500) Ергономічний перемикач обертів праворуч / ліворуч Просте перемикання напрямку обертання на головці інструмента Компактна конструкція Для всіх видів робіт із загвинчування: наприклад, ремонт і обслуговування автомобілів, спорудження сталевих конструкцій тощо. Ергономічний корпус, частково з гумовим покриттям: ізоляція від холоду, нековзний, з низьким рівнем вібрації для зручної роботи Вбудований регулятор швидкості обертання Поворотний дефлектор відведення повітря збоку на корпусі Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.