Двигун бензиновий Vitals BM 7.0b1с VITALS

Артикул: 54004 Категория:
Бренд: VITALS
4704 грн
В наличии
 • Описание

  Двигун внутрішнього згоряння Vitals BM 7.0b1c – модульний універсальний бензиновий одноциліндровий чотиритактний повітряного охолодження двигун загального призначення.

  Двигун Vitals BM 7.0b1c призначений для використання як автономний силовий агрегат для широкого спектра обладнання, техніки, верстатів і транспортних механізмів. Основними перевагами двигуна Vitals BM 7.0b1c є надійність і невибагливість у роботі, низькі рівні вібрації й шуму, високі питома потужність і ККД, а також простота в експлуатації й обслуговуванні.

  Відмінною особливістю цієї моделі є наявність відцентрової муфти зчеплення зі шківом на два струмки. Двигун внутрішнього згоряння Vitals BM 7.0b1c потужністю 7,0 к.с. і робочим об’ємом 212 куб.см, стане незамінним у тих випадках, коли необхідна наявність холостого ходу і плавна передача крутного моменту з двигуна на обладнання.

  Для запуску бензинового двигуна використовується ручний стартер. Кріплення шківа або зубчастого колеса на вихідній частині вала моделі Vitals BM 7.0b1c для передачі крутного моменту на різні допоміжні агрегати, системи та вузли здійснюється за допомогою шпонкового з’єднання.

  Щоб уникнути пошкодження двигуна, у разі відсутності масла в картері або недостатній його кількості, передбачена аварійна система. У такий спосіб, за низького рівня масла в картері, система захисту зупинить його роботу, запобігаючи поломці. Для полегшення доступу з різних боків картера двигуна передбачені дві горловини для заливання масла з пробками-щупами.

  Високий рівень якості комплектуючих, професійна збірка і дворівнева фільтрація повітря, яка забезпечується поролоново-паперовим фільтром, гарантують тривалий термін експлуатації двигуна.

  Гарантія на двигун Vitals BM 7.0b становить 36 місяців.

 • Характеристики
  Тип пилива
  Потужність двигуна, к.с.

  Система охолодження
  Система запуску
  Витрата палива, гр/кВт*год

  Ємність паливного бака, л

  Діаметр хвостовика вала, мм

  Внутрішня різьба
  Паперовий повітряний фільтр