Дриль ударний HD-80 ДНІПРО-М

Артикул: 80598000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
1080 грн
В наличии
 • Описание

  Дриль ударний Dnipro-M HD-80 ДНІПРО-М

  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Ударний дриль Dnipro-M HD-80 – надійний помічник по дому. Відмінний вибір для домашніх майстрів, що не хочуть переплачувати за надмірну потужність. Завдяки наявності функції ударного свердління, дриль може робити отвори. Також у мінеральних матеріалах, таких як бетон, цегла, будівельні блоки та інше.ОПТИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ
  Якісне та швидке свердління в металі та дереві завдяки потужності 800 Вт та максимальній швидкості обертання 2300 об/хв. Оброблюваний матеріал не пошкодиться, а оснащення не зіпсується завдяки можливості регулювання обертів від 0 до 2300 об/хв. За допомогою коліщатка регулювання та сили натискання кнопки. Завдяки продуманій системі охолодження та високій надійності даного дрилю, роботу можна виконувати в серійному режимі протягом 60 хвилин завдяки фіксатору кнопки ввімкнення.

  ПАТРОН
  Завдяки ключовому патрону діаметром 1.5-13 мм, оснащення фіксується надійно, а сам патрон не потребує обслуговування.

  НАДІЙНІСТЬ
  Надійність та витривалість дриля забезпечується якісними комплектуючими: шарикові підшипники мають захист від пилу та забезпечують високу точність свердління, електродвигун має термостійке покриття, а кнопка має запис по силі струму на 50%.

  ЕРГОНОМІКА
  Ергономічна прогумована рукоятка та допоміжна рукоятка, що може встановлюватись під будь-яким кутом, забезпечують максимальний комфорт, точність та безпеку при проведенні робіт.

  Для постійних клієнтів працює система знижок. Доставка по всій Україні. Завжди багато цікавих акцій та знижок.
 • Характеристики
  Тип дриля
  Потужність
  Кількість ударів за хвилину
  Режим удару

  Регулятор обертів

  Кількість швидкостей

  Діаметр патрона
  Матеріал корпусу редуктора
  Діаметр сверд., сталь
  Діаметр свердління: бетон
  Діаметр свердління: дерево
  Довжина мережевого кабелю
  Вага
  Різьба шпинделя
  Значення вібрації ahd=
  Похибка вимірювання K=