Бензопила Foresta FA-48S

2880 грн
В наличии
 • Описание

  Бензопила Foresta FA-48S

  Foresta FA-48S потужна і легка в експлуатації бензопила. Застосовується в домашньому господарстві, садівництві, на будівництві та при лісозаготівельних роботах.
  Двотактний двигун потужністю 2500 Вт дозволяє різати всі види дерева. Шина довжиною 45 см ідеально підійде для різання дерев, заготівлі дров і навіть для художнього вирізання по дереву.

  Пила має невелику вагу (5,8 кг) та антивібраційну систему, завдяки чому руки оператора не втомлюються навіть при інтенсивних роботах. Функція «легкий старт» дозволяє заводити інструмент з одного руху. Удосконалена конструкція глушника знижує рівень шуму на 15%.


  Масло Foresta моторне 2-тактне 1.0 л

  Завдяки збалансованому пакету присадок і високоякісним компонентам задовольняє всі вимоги бензинових двигунів.

  Основною відмінністю двотактних систем двигунів є, в більшості випадків, відсутність мастила. Готується спеціальна суміш з бензину і мастила в певному співвідношенні (від 1:50 до 1:20) і подається в карбюратор.

  Утворена бензино-мастильна суміш забезпечує змащення всіх деталей. Співвідношення масла і бензину залежить від експлуатаційних інструкцій і типу мастила. Використовується в основному з двигунами оснащеними системою повітряного охолодження.


  Масло Foresta для ланцюга 1.0 л

  Якщо ви хочете, щоб Ваш інструмент прослужив Вам довгий час, а якість роботи з часом не зменшувалася і залишалася на колишньому рівні, то інструменту необхідний постійний догляд. Бензопили, як і будь-який механізм, вимагають змащування, але додавання мастила для двигунів буде недостатньо. Ланцюги, шини та провідні шестерні пил необхідно змащувати спеціальним мастилом.

  Мастило для ланцюгів Foresta розроблено на мінеральній основі і забезпечує якісну роботу в будь-який час року. Також в ньому використовується комплекс унікальних присадок. Які знижують тертя до мінімуму, тим самим запобігаючи перегріву і зносу деталей. Тільки якісне масло здатне забезпечити ефективний доступ до всіх частин ланцюга. Все, що Вам потрібно зробити, щоб продовжити життя своєї пилки — це купити мастило для ланцюгів ТМ Foresta.

 • Характеристики
  Об'єм циліндра
  Потужність
  Довжина шини
  Крок ланцюга
  Декомпресійний клапан
  Швидкість холостого ходу
  Максимальна швидкість обертів
  Об'єм паливного бака
  Розхід палива г/кВт·година
  Об'єм масляного бака
  Кількість ланок

  Ширина ведучої ланки
  Тип ведучої зірки
  Система подачі мастила
  Праймер
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду