Зварювальний апарат MOS Dnipro-M N 250 D ДНІПРО-М

Артикул: 81963001 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
5550 грн 3600 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Зварювальний інвертор ММА-250D MOS – призначений для 14-15 годинної безперервної роботи з електродами 5 мм, що дає можливість зварювати товсті швелери, балки, труби з товщиною від 1 до 15 мм та різати до 13 мм.

  В порівнянні з моделями ММА250 та ММА250DPFC, даний інвертор побудований на базі MOSFET-транзисторів (виробник TOSHIBA, Корея). Апарати з даною технологією завдяки своїй надійності та продуктивності і до сьогодні користуються визнанням серед професійних зварювальників по всьому світу.

  Універсальність
  Працює з усіма видами ручних електродів завдяки високій напрузі холостого ходу – 65В і може зварювати:
  — сталь;
  — нержавіючу сталь;
  — чавун.

  Продуктивність
  Використання сучасних MOSFET-транзисторів та продумана трьохплатна конструкція покращують ефективність охолодження та забезпечують робочий цикл в 100 % за температури 35 °С, тому зварювання металів з товщиною 10-15 мм можна виконувати без перерви впродовж усього дня.

  Стабільна робота
  Коливання та стабільне зниження напруги в мережі навіть до 140 В не впливають на якість зварювального шва та максимальну товщину провару/різання металу, і все це завдяки місткому мережевому фільтру апарата.

  Контроль зварювальної дуги
  Апарат побудований на схемі повного моста з 16-ти діодів (в апаратах серії SAB їх 4), завдяки чому збільшена плавність дуги, що дозволяє виконувати «ювелірні» зварювальні шви та скоротити витрати часу на їх подальшу обробку майже вдвічі.

  Автоматичні функції
  — TermoControl – захист апарату від перегріву.

  Комфорт в роботі
  Цифровий дисплей дає можливість точно налаштовувати силу струму з кроком в 1 А, а його яскраве підсвічування дозволяє змінити робочі параметри, не підіймаючи маску, що особливо актуально при роботі в затемненому просторі.

  Зручне транспортування
  Апарат оснащений зручною та надійною ручкою, його легко транспортувати та переміщувати по робочій зоні.

  Просторова маневреність
  Робоча зона з радіусом 5 м від підключення до мережі забезпечується завдяки 2-метровому мережевому кабелю та кабелю електродотримача з довжиною 3 м, що збільшує маневреність в роботі.

  Надійність
  Завдяки запасу потужності силових вузлів в 30%, та трьохплатній внутрішній конструкції апарата, що покращує охолодження, інвертор розрахований більше, ніж на 200 тис. робочих циклів. Даний показник задовольняє потребу щоденного інтенсивного використання в професійних сферах.

  Міцність
  Каркас конструкції інвертора має додаткові металеві ребра жорсткості, які мінімізують механічні пошкодження у випадку падіння апарата.

  Збільшений термін роботи
  Байонетні роз’єми з розміром 35-50 мм мають більшу площу контакту апарата із силовими кабелями (в порівнянні із серією SAB), що дозволяє щоденно працювати на високих струмах без перегріву з’єднання впродовж більше, ніж 5 років.

 • Характеристики
  Призначення
  Максимальна активна потужність
  Діапазон регулювання струму
  Функції
  Тип охолодження
  Напруга мережі
  Частота мережі
  ККД
  Вага
  Габарити
  Розміри роз'ємів
  Клас захисту корпусу