Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258DPB ДНІПРО-М

Артикул: 80625012 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
2940 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Зварювальний інвертор Dnipro-M SAB-258DPB створений для побутових та, частково професійних завдань. Призначений для зварювання деталей товщиною до 10 м та різання до 8 мм. Передня та задня панелі мають додаткові отвори, які покращують вентиляцію апарату на 15% в порівнянні з моделями SAB-258N та SAB-258D. Даний апарат буде актуальним при роботі на високому струмі за температури вище 30 °С.

  Універсальність
  Завдяки високій напрузі холостого ходу – 65 В, апарат працює з усіма видами електродів і може зварювати:
  — сталь;
  — нержавіючу сталь;
  — чавун.

  Робочий цикл
  Покращена система охолодження на 15% забезпечує безперервну роботу з електродами 1,6-3 мм. А з електродом 4 мм, за температури 27 °С – 50 шт. підряд.

  5 функцій автоматизації
  — АntiStick – антизалипання електроду;
  — HotStart – швидкий підпал дуги;
  — ArcForce – підсилення та утримання дуги при її розриві (до 15 мм);
  — VRD – зниження напруги до безпечного значення 20 В в режимі холостого ходу;
  — TermoControl – захист апарата від перегріву.

  Робота від 160 В без втрати потужності
  Коливання та стабільне пониження напруги в мережі не впливають на якість зварного шва та максимальну товщину провару/різання металу. Все це завдяки місткому мережевому фільтру апарата.

  Комфорт в налаштуванні робочих параметрів
  Цифровий дисплей дає можливість точно налаштувати силу струму з кроком в 1 А, а його яскраве підсвічування дозволяє змінити робочі параметри, не підіймаючи маску, що особливо актуально при роботі в затемненому просторі.

  Ергономіка та мобільність
  Апарат має невеликі габарити та вагу, що дозволяє працювати не тільки стаціонарно, але й на висоті, з використанням плечового ременя із комплекту.
  Завдяки ручці, яка розміщена на верхній частині корпуса, апарат зручно переміщати по робочій зоні.

  Комфорт в роботі
  Апарат комплектується об’ємним кейсом, який дозволяє зберігати та транспортувати не тільки апарат з кабелями, а й додаткові аксесуари: магніти, електроди, краги, рулетку тощо.

  Просторова маневреність
  Робоча зона з радіусом 5 м від підключення до мережі забезпечується завдяки 2-метровому мережевому кабелю та кабелю електродотримача з довжиною 3 м, що збільшує маневреність в роботі.

  Надійність
  Апарат надійно захищений від пилу, вологи та конденсату, що дозволяє використовувати його в запилених приміщеннях та за різних температурних умов: від -10 до +50 °С. А завдяки запасу потужності силових вузлів та електроніки в 30%, інвертор відпрацює більше, ніж 100 тис. робочих циклів.

 • Характеристики
  Призначення
  Максимальна активна потужність
  Діапазон регулювання струму
  Тип охолодження
  Напруга мережі
  Частота мережі
  ККД
  Вага
  Габарити
  Розміри роз'ємів
  Клас захисту корпусу