Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M MMA-250 DPFC ДНІПРО-М

Артикул: 80625006 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
4680 грн 2997 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Зварювальний інвертор ММА-250DPFC – призначений для 10-12 годинної безперервної роботи з електродами 4-5 мм, що дає можливість зварювати товсті швелери, балки, труби з товщиною до 14 мм та різати до 12 мм.

  Даний апарат являє собою вдосконалену модель інвертору ММА-250. Він оснащений цифровим дисплеєм контролю струму та комплектується кейсом.

  Універсальність
  Працює з усіма видами ручних електродів завдяки високій напрузі холостого ходу – 65В і може зварювати:
  — сталь;
  — нержавіючу сталь;
  — чавун.

  Продуктивність
  Використання сучасних IGBT транзисторів (FairChild) та продумана трьохплатна конструкція покращують ефективність охолодження та забезпечують безперервний робочий цикл за температури 35 °С, тому зварювання металів з товщиною 10-14 мм можна виконувати без перерви впродовж дня.

  Стабільна робота
  Коливання та стабільне зниження напруги в мережі навіть до 140 В не впливають на якість зварювального шва та максимальну товщину провару/різання металу. Все це завдяки місткому мережевому фільтру апарата.

  Автоматичні функції
  В апараті реалізовані 4 функції, які автоматизують та спрощують зварювальний процес:
  — АntiStick – антизалипання електроду;
  — HotStart – швидкий підпал дуги;
  — ArcForce – утримання дуги при її розриві (до 15 мм);
  — TermoControl – захист апарату від перегріву.

  Контроль зварювальної дуги
  Апарат побудований на схемі повного моста з 8-ми діодів (в апаратах серії SAB їх 4), завдяки чому збільшена плавність дуги, що дозволяє виконувати «ювелірні» зварювальні шви та скоротити витрати часу на їх подальшу обробку майже вдвічі.

  Транспортування та зберігання
  Апарат комплектується об’ємним алюмінієвим кейсом, який дозволяє зберігати та транспортувати не тільки апарат з кабелями, а й додаткові аксесуари, такі як: магніти, електроди, краги, рулетку.

  Комфорт в роботі
  Цифровий дисплей дає можливість точно налаштувати силу струму з кроком в 1 А, а його яскраве підсвічування дозволяє змінити робочі параметри, не підіймаючи маску, що особливо актуально при роботі в затемненому просторі.

  Зручна ручка
  Апарат оснащений зручною та надійною ручкою, його легко транспортувати та переміщувати по робочій зоні.

  Просторова маневреність
  Робоча зона з радіусом 5 м від підключення до мережі забезпечується завдяки 2-метровому мережевому кабелю, та кабелю електродотримача з довжиною 3 м, що збільшує маневреність в роботі.

  Надійність
  Завдяки запасу потужності силових вузлів в 30%, та трьохплатній внутрішній конструкції апарата, що покращує охолодження, інвертор розрахований більше, ніж на 200 тис. робочих циклів. Даний показник задовольняє потребу щоденного інтенсивного використання в професійних сферах.

  Міцність
  Каркас конструкції інвертора має додаткові металеві ребра жорсткості, які мінімізують механічні пошкодження у випадку падіння апарата.

 • Характеристики
  Призначення
  Максимальна активна потужність
  Діапазон регулювання струму
  Тип охолодження
  Напруга мережі
  Частота мережі
  ККД
  Вага
  Габарити
  Розміри роз'ємів
  Клас захисту корпусу