Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M ММА-250 ДНІПРО-М

Артикул: 80625005 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
4320 грн 2700 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Зварювальний інвертор ММА-250 призначений для 10-12 годинної безперервної роботи з електродами 4-5 мм, що дає можливість зварювати товсті швелери, балки, труби з товщиною до 14 мм та різати до 12 мм.

  Універсальність
  Працює з усіма видами ручних електродів завдяки високій напрузі холостого ходу – 65В і може зварювати:
  — сталь;
  — нержавіючу сталь;
  — чавун.

  Продуктивність
  Використання сучасних IGBT транзисторів (FairChild) та продумана трьохплатна конструкція покращують ефективність охолодження та забезпечують безперервний робочий цикл за температури 35 °С, тому зварювання металів товщиною 10-14 мм можна виконувати без перерви впродовж дня.

  Стабільна робота
  Коливання та стабільне зниження напруги в мережі навіть до 140 В не впливають на якість зварювального шва та максимальну товщину провару/різання металу. Все це завдяки місткому мережевому фільтру апарата.

  Автоматичні функції
  В апараті реалізовані 4 функції, які автоматизують та спрощують зварювальний процес:
  — АntiStick – антизалипання електроду;
  — HotStart – швидкий підпал дуги;
  — ArcForce – утримання дуги при її розриві(до 15 мм);
  — TermoControl – захист апарату від перегріву.

  Контроль зварювальної дуги
  Апарат побудований на схемі повного моста з 8-ми діодів (в апаратах серії SAB їх 4), завдяки чому збільшена плавність дуги, що дозволяє виконувати «ювелірні» зварювальні шви та скоротити витрати часу на їх подальшу обробку майже вдвічі.

  Робота на висоті
  Апарат має невеликі габарити та вагу, що дозволяє працювати не тільки стаціонарно, але й на висоті, з використанням плечового ременя, який є в комплекті.

  Просторова маневреність
  Робоча зона з радіусом 5 м від підключення до мережі забезпечується завдяки 2-метровому мережевому кабелю та кабелю електродотримача довжиною 3 м, що збільшує маневреність в роботі.

  Надійність
  Завдяки запасу потужності силових вузлів в 30% та трьохплатній внутрішній конструкції апарата, що покращує охолодження, інвертор розрахований більше, ніж на 200 тис. робочих циклів. Даний показник задовольняє потребу щоденного інтенсивного використання в професійних сферах.

  Довговічність
  Байонетні роз’єми з розміром 35-50 мм мають більшу площу контакту апарата із силовими кабелями (в порівнянні із серією SAB), що дозволяє щоденно працювати на високих струмах без перегріву з’єднання впродовж більше 5 років.

  Міцність
  Каркас конструкції інвертора має додаткові металеві ребра жорсткості, які мінімізують механічні пошкодження у випадку падіння апарата.

 • Характеристики
  Призначення
  Максимальна активна потужність
  Діапазон регулювання струму
  Тип охолодження
  Напруга мережі
  Частота мережі
  ККД
  Вага
  Габарити
  Розміри роз'ємів
  Клас захисту корпусу