Візки, котушки та шланги

Відображаєтся 1–12 з 14 результатів
469 грн

З’єднання між джерелом води та візком чи котушною для шланга

За допомогою набору для з’єднання GARDENA можна підключити до джерела водопостачання візок або котушку для шланга.

519 грн

З’єднання візка чи котушки для шлангів з джерелом води

За допомогою набору з’єднань GARDENA котушка для шлангів або візок для шлангів можуть бути приєднані до джерела води. Шланг може бути легко з’єднаний з оригінальною системою фітингів GARDENA, а саме, за допомогою стандартних з’єднувачів шлангів (арт. 915) і з’єднувача з краном (арт. 901). Шланг має стандартну довжину 150 см і шланг FLEX з діаметром 13 мм (1/2 “) з тиском розриву 25 Бар. Для легкого і швидкого з’єднання котушки для шлангів або візка для шлангів з джерелом води.

1309 грн

Легка переносна котушка для використання в саду. Має високу стійкість завдяки низькому центру тяжіння. Ергономічна ручка підвищує зручність при транспортуванні і дозволяє використовувати комплект в будь-якому місці. Наявність приводної ручки полегшує експлуатацію котушки. При необхідності ручку можна скласти, що забезпечує компактне зберігання. Завдяки наявності шарнірного штуцера всередині барабана, шланг не перекручується.

1459 грн 1313 грн

Відмінно підходить для балкону та внутрішнього дворика

Котушка зі шлангом 10 м Classic універсальна і компактна. Її невелика вага забезпечує легке транспортування і та оптимальне зберігання. Бокові частини котушки для шланга мають трикутну структуру і низький центр тяжіння. Це робить котушку дуже стійкою. Все це робить полив комфортним та легким.

1409 грн

Мобільність та економія простору

Завдяки компактній конструкції котушка для шланга ідеально підходить для невеликих садів. За допомогою рукоятки вільного ходу котушкою можна легко керувати. З’єднання шланга всередині котушки нахилено під утом, завдяки чому шланг не згинається і не пошкоджується. Зворотна вісь запобігає повороту шланга при намотуванні або розмотуванні. Завдяки цьому мобільному інструменту полив стає комфортним та легким.

1619 грн

Візок для шланга, набір.

Візок для шланга GARDENA AquaRoll S забезпечує економію місця при зберіганні садового шланга. Великий, міцний кривошип надійно змотує шланг. Інноваційна морозостійкість та 5 років гарантійного забезпечення гарантують максимальну якість. Створено в Німеччині.

1669 грн

Мобільний та компактний

Телескопічна рукоятка та спеціальний складальний механізм забезпечують компактне зберігання. Шарнірна вісь запобігає провороту з’єднуючого шланга при намотуванні або розмотуванні основного шланга.

2039 грн

Один продукт для двох додатків

Котушка для шланга може використовуватися там, де Вам це потрібно. Вона особливо підходить для малих та середніх садів. За допомогою рукоятки вільного ходу котушкою можна легко керувати. ЇЇ також можна скласти для оптимального зберігання. В комплект входить тримач, гвинти, дюбелі та інструкції з монтажу. Монтаж абсолютно простий. Зворотна вісь запобігає повороту шланга при намотуванні або розмотуванні. Вбудована заглушка запобігає витіканню води із шланга після закінчення його використання і в процесі транспортування. Бокові частини шланга мають трикутну структуру та низький центр тяжіння. Все це робить процес поливу набагато комфортнішим.

2919 грн 2189 грн

Легкий та компактний

Завдяки своїй невеликій вазі та компактній конструкції плоский шланг в касеті GARDENA Classic ідеально підходить для транспортування. Автоматичний запобіжний пристрій запобігає руйнуванню касети, якщо джерело води ненавмисно відкривається, коли шланг затискається в касету.

2389 грн

Компактна котушка зі шлангом для балкона, тераси та невеликого саду

Котушка для тераси GARDENA з 10-метровим шлангом. Завдяки котушці шланг компактно зберігається та зручно переноситься під час використання. Котушка для шланга має невеликий розмір та легку вагу – вона ідеально підходить для поливу невеликих садів та терас, а також для кемпінгу та інших задач. До комплекту входять: з’єднувальний шланг на 1,5 м, необхідні фітинги оригінальної системи поливу GARDENA та наконечники для поливу.

3239 грн 2915 грн

Легкий та компактний

Завдяки своїй невеликій вазі та компактній конструкції плоский шланг в касеті Classic GARDENA ідеально підходить для транспортування. Автоматичний запобіжний пристрій запобігає руйнуванню касети, якщо джерело води ненавмисно відкривається, коли шланг затискається в касету.

3399 грн

Компактна настінна автоматична котушка для невеликих садів та терас

Настінна автоматична котушка GARDENA 15м. робить полив особливо простим та зручним. Котушка змотує шланг автоматично. Шланг можна витягувати, докладаючи невеликих зусиль, і фіксувати його короткими інтервалами, не більше 50 см. Високоякісний шланг забезпечує гарний напір води та оптимальну роботу насадки для поливу. Вбудована сталева пружина, яка ідеально відповідає довжині шланга, забезпечує його рівномірне змотування. Вбудована направляюча шланга запобігає його перекручуванню і заклинюванню. Зібрати систему дуже легко за допомогою настінного кронштейну, гвинтів та втулок, що входять до комплекту.