Візки/Котушки Для Шлангів

Отображение 1–12 из 23 результатов
6629 грн

Професіонал серед візків для шлангів

Міцний металевий візок для шлангів особливо добре підходить для довгих шлангів. Він може витримувати ще більшу вагу без перекидання. Його міцні колеса мають спеціальний протектор. Це дає хороше зчеплення і дозволяє легко управляти візком для шланга на газоні. В той же час, спеціальний протектор зберігає газон, незважаючи на хороше зчеплення. Надійний пристрій для інтенсивного використання.

2310 грн

Особливо міцний і надійний

Металевий візок для шлангів відрізняється високою міцністю завдяки своїм матеріалам деталей, зокрема, металевою котушкою з порошковим покриттям. Натискна рукоятка має зручні ручки для захисту рук. Це робить його більш приємним на дотик. Його також можна скласти. Це економить простір для зберігання. Все це робить металевий візок для шлангі GARDENA надійним помічником при поливі.

2879 грн

Візок для шланга із зручною направляючою для шланга

GARDENA AquaRoll L Easy забезпечує економію місця при зберіганні садового шланга та дуже проста в експлуатації. Завдяки ергономічному кривошипу з м’якими пластиковими елементами та міцній направляючій шланг надійно змотується. Інноваційна морозостійкість та 5 років гарантійного забезпечення гарантують максимальну якість «Made in Germany».

3499 грн

Особливо міцний та надійний візок для шланга зі зручною напрямною

Візок для шланга GARDENA AquaRoll L Metal є особливо міцним і надійним. Він може витримувати найбільші навантаження під час виконання робіт у саду, є зручним у використанні та заощаджує місце для зберігання шланга. Шланг зручно намотується на котушку за допомогою ергономічного металевого колінчастого важеля зі вставками з м’якого пластику та міцної напрямної. Опора, що складається, запобігає перекиданню візка. Спеціальна форма та помітно високе розташування коліс також підвищують стійкість візка. Для заощадження місця під час зберігання опора та колінчастий важіль складаються, а ручка опускається.

2569 грн

Візок для шланга із зручною направляючою для шланга

GARDENA AquaRoll М Easy забезпечує економію місця при зберіганні садового шланга та дуже проста в експлуатації. Завдяки ергономічному кривошипу з м’якими пластиковими елементами та міцній направляючій шланг надійно змотується. Інноваційна морозостійкість та 5 років гарантійного забезпечення гарантують максимальну якість «Made in Germany».

3909 грн

Особливо міцний та надійний візок для шланга зі зручною напрямною

Візок для шланга GARDENA AquaRoll M Easy Metal є особливо міцним і надійним. Він може витримувати найбільші навантаження під час виконання робіт у саду, є зручним у використанні та заощаджує місце для зберігання шланга. Шланг зручно намотується на котушку за допомогою ергономічного металевого колінчатого важеля зі вставками з м’якого пластику та міцної напрямної. Опора, що складається, запобігає перекиданню візка. Спеціальна форма та помітно високе розташування коліс також підвищують стійкість візка. Для заощадження місця під час зберігання опора та колінчастий важіль складаються, а ручка опускається. У комплект GARDENA AquaRoll M Metal також входить шланг Comfort FLEX діаметром 13 мм (1/2 дюйма) і завдовжки 25 м з оригінальними елементами системи GARDENA та насадка для розпилювання води.

2259 грн

Особливо міцний, надійний та зручний візок для шланга

Візок для шланга GARDENA AquaRoll M Metal є особливо міцним і надійним. Він може витримувати найбільші навантаження під час виконання робіт у саду, є зручним у використанні та заощаджує місце для зберігання шланга. Шланг зручно намотується на котушку за допомогою ергономічного колінчатого важеля, виготовленого з міцного пластику. Опора, що складається, запобігає перекиданню візка. Спеціальна форма та помітно високе розташування коліс також підвищують стійкість візка. Для заощадження місця під час зберігання опора та колінчастий важіль складаються, а ручка опускається.

1599 грн

Візок для шланга, набір.

Візок для шланга GARDENA AquaRoll S забезпечує економію місця при зберіганні садового шланга. Великий, міцний кривошип надійно змотує шланг. Інноваційна морозостійкість та 5 років гарантійного забезпечення гарантують максимальну якість. Створено в Німеччині.

2209 грн

Візок для шланга із зручним керуванням

GARDENA AquaRoll М забезпечує економію місця при зберіганні садового шланга та дуже проста в експлуатації. Ергономічний кривошип з м’якими пластиковими елементами надійно змотує шланг. Після використання та при транспортуванні кінець шланга або поливальний пристрій можна закріпити за допомогою затискача на кришці. Інноваційна морозостійкість та 5 років гарантійного забезпечення гарантують максимальну якість «Made in Germany».

2699 грн

Візок для шланга із зручним керуванням, набір.

Візок GARDENA AquaRoll М забезпечує економію місця при зберіганні садового шланга та дуже простий в експлуатації. Ергономічний кривошип з м’якими пластиковими елементами надійно змотує шланг. Шланг обладнаний оригінальними елементами системи GARDENA, а насадка фіксується затискачем на кришці. Інноваційна морозостійкість та 5 років гарантії. Створено в Німеччині.

509 грн

З’єднання візка чи котушки для шлангів з джерелом води

За допомогою набору з’єднань GARDENA котушка для шлангів або візок для шлангів можуть бути приєднані до джерела води. Шланг може бути легко з’єднаний з оригінальною системою фітингів GARDENA, а саме, за допомогою стандартних з’єднувачів шлангів (арт. 915) і з’єднувача з краном (арт. 901). Шланг має стандартну довжину 150 см і шланг FLEX з діаметром 13 мм (1/2 «) з тиском розриву 25 Бар. Для легкого і швидкого з’єднання котушки для шлангів або візка для шлангів з джерелом води.

1439 грн

Відмінно підходить для балкону та внутрішнього дворика

Котушка зі шлангом 10 м Classic універсальна і компактна. Її невелика вага забезпечує легке транспортування і та оптимальне зберігання. Бокові частини котушки для шланга мають трикутну структуру і низький центр тяжіння. Це робить котушку дуже стійкою. Все це робить полив комфортним та легким.