Вила

Отображаются все 3 результата
1299 грн

Для викопування та пересаджування рослин без пошкодження коренів

Вили GARDENA ЕrgoLine є міцним інструментом для викопування рослин без пошкодження коренів, а також для копання, розпушування та перенесення ґрунту, особливо на ділянках із рослинами. Дуже широку D-подібну ручку можна зручно тримати двома руками в будь-якому місці, що полегшує роботу. Держак вил має овальну форму, яка дає змогу уникнути його випадкового обертання. Завдяки наявності пластикового покриття, держак зручно розташовується в руці та не ковзає. Міцні довгі зубці вил виконані з високоякісної сталі підвищеної міцності. Повний гарантійний термін для цього виробу становить 25 років.

1129 грн

Для викопування та пересаджування рослин без пошкодження коренів

Вили GARDENA NatureLine є міцним інструментом для викопування рослин без пошкодження коренів, а також для копання та розпушування ґрунту, особливо на ділянках із рослинами. Держак особливої форми виготовлено з високоякісного ясенового дерева (екологічний сертифікат FSC®), а D-подібна ручка вил зручно розташовується в руці та забезпечує ергономічну робочу поставу. Міцні довгі зубці вил виконані з високоякісної сталі підвищеної міцності. Повний гарантійний термін для цього виробу становить 10 років.

1410 грн 1133 грн

Перекопування та перенесення грунту без пошкодження коріння

Вила GARDENA Terraline ™ це цінний помічник при копанні, знятті і розпушуванні грунту. Широка і ергономічна D-подібна рукоятка з м’якими пластиковими компонентами особливо зручна для утримання обома руками. Саджати та викопувати стало ще легше! Захист для ступні з надійним протектором сприяє ефективному розподілу зусиль і знижує ризик пошкодження при ненавмисному зісковзуванні. Холодозахисні пластикові накладки на рукоятці приємні для рук і не зісковзують під час роботи з лопатою. Оптимальний кут між рукояткою і лезом також гарантує ергономічну роботу. Леза вил виготовлені з міцної загартованої сталі з повноцінним покриттям. Загальна довжина вил 117 см. Висока якість означає довговічність. Тому GARDENA пропонує гарантію 25 років!