Відбійний молоток Dnipro-M SH-210AV ДНІПРО-М

Артикул: 49125000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
6300 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Відбійний молоток SH-210 AV – чудово підходить для демонтажу міцних матеріалів: фундаменту, монолітних конструкцій, каменю, асфальту.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Потужний двигун на 2100 Вт – вдале поєднання частоти та сили удару 65 Дж, що дає можливість руйнувати за допомогою інструмента 7 т бетону на день.

  АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА
  Технологія AVT зменшує інтенсивність вібрації відбійного молотка, завдяки чому інструментом комфортно працювати протягом восьмигодинного робочого дня.

  ЗБІЛЬШЕНА РОБОЧА ЗОНА
  Довжина кабелю живлення – 4 м, що дозволяє користуватись інструментом без подовжувачів на відповідній відстані від мережі живлення. Кабель витримує несприятливі умови праці завдяки додатковому прогумованому покриттю.

  РОЗПАКУЙТЕ ТА ПРАЦЮЙТЕ
  В комплект разом з відбійним молотком входить все необхідне для початку роботи. Інструмент та деталі знаходяться у кейсі з ударостійкого пластику з коліщатками, що полегшує транспортування.

  КОМФОРТНА РОБОТА
  Внутрішня ширина ручки складає 134 мм, що дає можливість комфортно тримати інструмент двома руками одночасно. Додаткова ручка, яка може обертатись на 360 градусів, дозволяє точно контролювати роботу відбійного молотка.

  УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
  Разом зі спеціальним оснащенням відбійний молоток можна використовувати для трамбування грунту, щебеню, а також забивати в землю металеві стрижні.

 • Характеристики
  Потужність
  Сила удару
  Кількість ударів
  Продуктивність
  Розмір інструменту, ширина
  Розмір інструменту, висота
  Тип патрону
  Довжина мережевого кабелю
  Плавний пуск
  Вага
  Рівень вібрації
  Тип мастила