Відбійний молоток Dnipro-M SH-160 ДНІПРО-М

Артикул: 72981000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
3699 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Відбійний молоток SH-160, який за розміром не більше перфоратора, – універсальна модель, що стане незамінним помічником під час демонтажних робіт як вдома, так і на виробництві. Інструмент з легкістю впорається з бетоном, цеглою, каменем.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ЕРГОНОМІКА
  SH-160 – один з найлегших відбійних молотків на ринку України. Оптимальне співвідношення потужності та сили удару в 20 Дж дозволяє руйнувати до 5 т матеріалу на день. Завдяки невеликій вазі, яка складає всього 5,5 кг, інструментом можна працювати тривалий час, не відчуваючи втоми.

  КОМФОРТНА РОБОТА
  Технологія AVT зменшує інтенсивність вібрації відбійного молотка, а прогумована ручка забезпечить зручний та надійний хват, що дозволить краще контролювати інструмент.

  ЗБІЛЬШЕНА РОБОЧА ЗОНА
  Довжина кабелю живлення – 4 м, що дозволяє користуватись інструментом без подовжувачів на відповідній відстані від мережі живлення. Кабель витримає несприятливі умови праці завдяки додатковому прогумованому покриттю.

  ЗРУЧНІСТЬ
  Функція провертання лопатки значно заощадить час на зміну положення оснастки та дозволить встановити її у потрібному положенні за лічені секунди.

  СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ
  Додаткові отвори для вентиляції сприяють кращому охолодженню двигуна, що забезпечує тривалу роботу з інструментом.

 • Характеристики
  Потужність
  Сила удару
  Кількість ударів
  Продуктивність
  Розмір інструменту, ширина
  Розмір інструменту, висота
  Тип патрону
  Довжина мережевого кабелю
  Плавний пуск
  Вага
  Рівень вібрації