Відбійні молотки

Отображение 1–12 из 37 результатов
- 12 %
Акция 3 часа
2901 грн

Пневматичний відбійний молоток METABO DMH 30 Set (604115500) Легкий, зручний відбійний молоток Придатний для робіт в будівництві з муруванням, цеглою та газобетоном Ідеальний для збивання штукатурки й плитки, а також для легких довбальних робіт Відведення повітря через рукоятку зручне для користувача та запобігає завихренню пилу в робочій зоні Рукоятка з гумовим покриттям для ергономічної роботи без втоми Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

6936 грн

Пневматичний відбійний молоток METABO DMH 290 Set (601561500) Легкий, зручний відбійний молоток Для обробки листового металу та каменю Для кузовних робіт Придатний для робіт в будівництві з муруванням, цеглою та газобетоном Ідеальний для збивання штукатурки й плитки, а також для легких довбальних робіт Механізм амортизації віддачі для зменшення вібрації Довгий упор поршня з високою передачею сили для ефективної експлуатації та швидкого просування робіт Відведення повітря через рукоятку зручне для користувача та запобігає завихренню пилу в робочій зоні Швидкозатискний патрон: для швидкої заміни зубила без використання інструментів Рукоятка з гумовим покриттям для ергономічної роботи без втоми Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

15691 грн 13599 грн

Відбійний молоток METABO MHE 5 (600688000) Metabo VibraTech (MVT): вбудована система амортизації, що зменшує вібрацію для захисту здоров’я користувача Vario-Tacho-Constamatic (VTC) – повнохвильова електроніка для управління частотою ударів залежно від властивостей матеріалу та її підтримки постійною під навантаженням Регулювальне колесо для встановлення частоти ударів Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів Оптимальне відведення тепла та низька вага інструменту завдяки корпусу редуктора з магнієвого лиття під тиском Вимикач, що фіксується, для зручного довбання під час тривалої роботи Індикація необхідності обслуговування, наприклад, заміни вугільних щіток, і сигнальна лампа мережевої напруги Скоба-рукоятка з можливістю регулювання, повороту на 360° та встановлення потрібного кута для оптимальної робочої позиції Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.