Верстат точильний Dnipro-M BG-20L ДНІПРО-М

Артикул: 81003000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
1938 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Точильний верстат Dnipro-M BG-20L – ідеальний вибір як домашнього майстра, так і професіонала. Інструмент без труднощів впорається не тільки з заточуванням, зачисткою та шліфуванням ножів, свердл, ножиць, а й з габаритними деталями в умовах виробництва та такими інструментами, як лопата, сокира, сапа, лом та ін..

  ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ЗАХИСТ
  Продуктивний асинхронний двигун потужністю 520 Вт дозволяє виконувати завдання за призначенням протягом 30 хв. без будь-якої шкоди для інструмента. А встановлений термоелектричний запобіжник збереже інструмент від критичного перегріву та не дасть йому вийти з ладу.

  БЕЗПЕКА ТА ЗРУЧНІСТЬ
  Ще більше комфорту та захисту. Для зручного заточування та шліфування деталей, в точильному станку передбачені підручники, що дозволяють вперти деталь. А захисні металеві кожухи та захисні екрани направляють іскри від оператора та вберігають його від будь-яких пошкоджень.

  КОМФОРТНА РОБОТА
  Мінімум вібрації під час запуску та роботи інструментом. Точильні диски набирають оберти поступово, адже в точильному верстаті передбачена система плавного запуску, що мінімізує вібрацію під час ввімкнення. А прогумовані ніжки та додаткові отвори для кріплення додають ще більшої впевненості та стійкості інструменту під час роботи.

  УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
  Токарний верстат обладнаний двома точильними дисками з білого електрокорунду діаметром 200 мм, що мають різний тип зернистості – 36Р та 60Р. Завдяки різній зернистості оператор може без всіляких проблем та витрачання коштів виконувати як грубі стартові роботи, так і фінішні.

  ПІДСВІТКА РОБОЧОЇ ЗОНИ
  Задля того, щоб робота проходила ще більш комфортно, особливо в місцях з недостатнім освітленням, токарний верстат BG-20L оснащений лампою, яка знаходиться на гнучкій стійці. Це дозволить оператору працювати без дискомфорту та освітлювати саме ту зону, яка потрібна.

 • Характеристики
  Потужність
  Діаметр абразивного круга
  Кількість обертів
  Напруга мережі
  Товщина абразивного круга
  Посадковий діаметр круга
  Тип встановлення
  Тип двигуна
  Вага
  Плавний пуск

  Підсвітка робочої зони

  Пилозахисна кнопка