Верстат точильний Dnipro-M BG-12 ДНІПРО-М

Артикул: 80999000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
963 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Точильний верстат Dnipro-M BG-12 – ідеальне рішення для домашнього майстра. Він без проблем впорається з роботою зі зняття іржі, заточування та шліфування, вирівнювання невеликих деталей та інструментів: кухонних ножів, свердл невеликого діаметру (до 6 мм), стамесок, ножиць та ін.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ЗАХИСТ
  Продуктивний асинхронний двигун потужністю 200 Вт, дозволяє виконувати завдання за призначенням протягом 30 хв, без будь-якої шкоди для інструмента. А встановлений термоелектричний запобіжник збереже інструмент від критичного перегріву та не дасть йому вийти з ладу.

  КОМПАКТНІСТЬ
  Працюйте там де зручно. Невеликі габарити та компактний дизайн точильного верстата Dnipro-M BG-12 дають змогу працювати навіть в невеликій майстерні, адже інструмент не потребує великого простору для розміщення та займає мінімум робочого місця.

  БЕЗПЕКА ТА ЗРУЧНІСТЬ
  Ще більше комфорту та захисту. Для зручного заточування та шліфування деталей в точильному станку передбачені підручники, що дозволяють вперти деталь. А захисні металеві кожухи та захисні екрани направляють іскри від оператора та вберігають його від будь-яких пошкоджень.

  КОМФОРТНА РОБОТА
  Мінімум вібрації під час запуску та роботи інструментом. Точильні диски набирають оберти поступово, адже в точильному верстаті передбачена система плавного запуску, що мінімізує вібрацію під час ввімкнення. А прогумовані ніжки та додаткові отвори для кріплення додають ще більшої впевненості та стійкості інструменту під час роботи.

  УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
  Токарний верстат обладнаний двома точильними дисками з білого електрокорунду діаметром 120 мм, що мають різний тип зернистості – 36Р та 60Р. Завдяки різній зернистості оператор може без всіляких проблем та витрачання коштів виконувати як грубі стартові роботи, так і фінішні.

 • Характеристики
  Потужність
  Діаметр абразивного круга
  Кількість обертів
  Напруга мережі
  Товщина абразивного круга
  Посадковий діаметр круга
  Тип встановлення
  Тип двигуна
  Вага
  Плавний пуск

  Підсвітка робочої зони
  Пилозахисна кнопка