Верстат для заточування ланцюга Dnipro-M SG-9P ДНІПРО-М

840 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Станок для заточування ланцюга Dnipro-M SG-9P – потужне і надійне обладнання для точного заточування ланцюга бензо- і електропил. Підвищує ресурс і продуктивність ріжучого елемента, а також відновлює його гостроту. Забезпечує якісне заточування під кутом до 35°.

  Ефективність
  Станок обладнаний двигуном номінальною потужністю 90 Вт. Точне та оперативне заточування ланцюга забезпечується обертами диска в 5500 об/хв. Рівень звукового тиску інструменту – 75 дБ.

  Диск
  Якість і ресурс заточування досягаються за рахунок дрібнозернистого заточувального диска, діаметр якого складає 108 мм, товщина – 3.2 мм, посадковий діаметр – 23 мм. Продумана система захисту станка забезпечує комфорт і безпеку під час виконання робіт.

  Якість
  Станок характеризується підвищеним рівнем міцності, довговічності, зносостійкості двигуна та основних елементів. Дозволяє налаштувати точну глибину і кут заточування, а також виключає ймовірність пошкодження ланцюга під час заточування. Для надійності кріплення ланцюг затискається фіксатором.

  Ергономіка
  Заточувальний станок є компактним та легким. Розміри та конструкція платформи дозволяє встановити інструмент як стаціонарно, так і прикріпити до робочого місця за допомогою струбцин.

 • Характеристики
  Потужність
  Кут повороту
  Діаметр абразивного круга
  Товщина абразивного круга
  Посадковий діаметр круга
  Напруга мережі
  Частота мережі
  Номінальний струм
  Клас захисту корпусу
  Вага
  Рівень звукового тиску (LpA)