Верстат для заточування ланцюга Dnipro-M SG-9M ДНІПРО-М

795 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Станок для заточування ланцюга Dnipro-M SG-9M використовується для відновлення ріжучих характеристик ланцюгів бензо- і електропил з кутом заточування до 30°. Інструмент вирізняється точністю, компактністю та ергономічністю, що дозволяє ефективно використовувати його для серійних робіт.

  Ефективність
  Номінальна потужність двигуна становить 90 Вт. Точне та оперативне заточування ланцюга забезпечується обертами диска в 5000 об/хв. Рівень звукового тиску під час роботи інструменту – 63.5 дБ.

  Диск
  Заточувальний диск з дрібнозернистою структурою є надійним та довговічним. Його діаметр – 108 мм, товщина – 3.2 мм, посадковий діаметр – 23 мм, завдяки чому досягається висока якість і тривалий ресурс заточування.

  Якість
  Ланцюг не буде пошкоджено, а кут буде точним, завдяки можливості налаштування глибини та кута заточування. Надійну фіксацію ріжучого елемента забезпечують затискні болти.

  Зручність
  Станок має компактні розміри та невелику вагу. Основа і механізм утримання ланцюга зроблені з металу, тому працювати зі станком легко навіть однією рукою. Інструмент можна встановити як стаціонарно, так і прикріпити до робочого столу за допомогою лещат.

 • Характеристики
  Потужність
  Кут повороту
  Діаметр абразивного круга
  Товщина абразивного круга
  Посадковий діаметр круга
  Напруга мережі
  Частота мережі
  Номінальний струм
  Клас захисту корпусу
  Вага
  Рівень звукового тиску (LpA)