0,13

Отображаются все 5 результатов
259 грн

Має велику площу поверхні що фільтрує при малому об`ємі. Дозволяє чергувати операції вологого і сухого прибирання без заміни фільтра.

349 грн

Мультифункціональний пістолет відмінно підходить для поливу різноманітних рослин з різними потребами. У нього є 3 режими розпилення: душ, точковий струмінь і конусний. Це дозволяє зручно поливати квіти і клумби, а також ефективно змивати бруд з терас і садових меблів. Всі поливальні насадки Керхер обладнані системою швидкого підключення і легко підключаються до садового шлангу.

449 грн

Тільки Керхер пропонує такий комфорт поливу: поворотна головка може знаходитися в двох положеннях — так, щоб кнопка блокування потоку води перебувала зверху ручки пістолета або знизу. Поворотом регулятора — буквально однією рукою — можна вибрати необхідний режим розпилення. Є 2 режими розпилення: точковий струмінь і конусний. Плавне перемикання дозволяє зручно поливати квіти і клумби, а також ефективно змивати бруд з терас і садових меблів. Всі поливальні насадки Керхер обладнані системою швидкого підключення і легко підключаються до садового шлангу.

499 грн

Дощувач імпульсний PS 300. Регулюється сектор поливу 30-360 º і дальність поливу. Зона зрошення: при 2 барах діаметр поливу 25 м, площа поливу 490 кв.м; при 4 барах діаметр поливу 30 м, площа поливу 706 кв.м. З регульованим обмежувачем верхньої частини струменя для поливу в саду під плодоносними деревами.

700 грн

2 м’які ганчірки для підлоги з плюшу, 1 абразивна серветка для видалення стійкого вапняно-мильного нальоту і 1 полірувальна серветка для ванної кімнати, яка не залишає смуг і ворсинок. Додаткова насадка з мікрофібри для чищення Заркалі та інших гладких поверхонь.