Циркулярна пила Dnipro-M CS-210 ДНІПРО-М

Артикул: 80614000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
2997 грн
В наличии
 • Описание
  ПРОФЕСІЙНА
  Циркулярна пила CS-210 чудово підійде для монтажних робіт та будівництва. Завдяки потужності 2000 Вт вона легко впорається з такими завданнями як розпил ламінованої фанери товщиною 25 мм, поздовжній розпил дощок з твердих порід дерева або пиляння під кутом 45° бруса товщиною 50 мм.ВИТРИВАЛІСТЬ
  Комплексний захист двигуна від перегріву, пилозахист підшипників та кнопки, гартовані шестерні редуктора – все це підвищує витривалість пилки і дозволяє використовувати її при довготривалих монтажних роботах (наприклад, укладання терасних дошок) без шкоди для інструменту.

  ЕРГОНОМІЧНА
  Вдосконалена система бокового видалення тирси, дозволяє видалити стружку в бік від оператора або підключати пилосос через адаптер.

  ЗРУЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  Кришка корпусу двигуна має площину, що надає зручності при заміні пиляльного диска, а функція блокування шпинделя дозволяє використовувати лише один ключ для заміни.

  КОМФОРТНА РОБОТА
  Основна рукоятка має прогумоване покриття, що надає більшої зручності в роботі, а м’яка пружина в кнопці вмикання зменшує втому від натискання, окрім цього, наявна функція плавного запуску, яка попереджує ривок на початку роботи.

  БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
  Завдяки функції регулювання нахилу диска, можна працювати під кутом до 45˚, а з використанням механізму регулювання глибини різу можна виконувати операцію пазування (глухий пропил), що дозволяє виготовляти шипові з’єднання.

  НАДІЙНА ПЛАТФОРМА
  Опорна плита виконана з литого алюмінію товщиною 4 мм і має вигин на передній частині, що компенсує незначні перепади на матеріалах. Для швидкого виставлення глибини пропилу є орієнтовна шкала, яка дозволяє налаштувати пилу без використання додаткових вимірювальних засобів.

  МОБІЛЬНІСТЬ
  Мережевий кабель довжиною 3 метри дозволяє працювати без використання подовжувача (на відповідній відстані від електромережі). Ізоляція кабелю виготовлена з еластичної морозостійкої гуми, що не обмежує рухи під час роботи та захищає його від тріщин за низьких температур. А текстильна стрічка VELCRO економить час на змотуванні кабеля для зручного зберігання.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Пилка комплектується високоякісним пиляльним диском серії ULTRA на 48 зубів, що дає можливість приступати до роботи одразу після покупки інструмента.

 • Характеристики
  Потужність
  Діаметр диску
  Плавний пуск

  Посадковий діаметр вала
  Швидкість обертання диска
  Матеріал підошви
  Матеріал захисного кожуха
  Розклинюючий ніж
  LED-підсвітка
  Підтримка обертів
  Регулювання швидкості
  Внутрішній діаметр патрубка
  Довжина мережевого кабелю
  Вага
  Частота мережі
  Клас захисту корпусу
  Рівень звукового тиску (LpA)
  Рівень потужності шуму LWA
  Сумарна вібрація аh