Циркулярна пила Dnipro-M CS-185 ДНІПРО-М

Артикул: 80612000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
1899 грн
В наличии
 • Описание
  ЗБАЛАНСОВАНА МОДЕЛЬ
  Циркулярна пила CS-185 ідеально підійде для використання на будівництві та в домогосподарстві. Завдяки невеликій вазі (4,5 кг) та розмірам, пила зручна для торцювання та поздовжнього розпилу заготовок з деревини. Діаметр диска 185 мм дозволяє працювати з найпоширенішими габаритами пиломатеріалів, адже максимальна глибина пропилу під кутом 90° становить 62 мм.

  ВИТРИВАЛІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ
  Довговічність та надійність інструменту досягається завдяки наступним перевагам:
  — обмотки двигуна покриті термостійким лаком та зафіксовані бандажем;
  — усі підшипники пилозахищені;
  — шестерні редуктора загартовані і мають кулькові підшипники на валу;
  — втулка фіксатора глибини виготовлена з металу;
  — корпус двигуна кріпиться до підошви через гвинт, що збільшує жорсткість з’єднання.

  БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
  Завдяки функції регулювання нахилу диска, можна працювати під кутом до 45˚, а з використанням механізму регулювання глибини різу можна виконувати операцію пазування (глухий пропил), що дозволяє виготовляти шипові з’єднання. Крім цього, стальна робоча платформа підсилена ребрами жорсткості та має 4 отвори для стаціонарного кріплення.

  КОМФОРТ В РОБОТІ
  Завдяки двом рукояткам пилку зручно тримати та контролювати в роботі. Наявність системи бокового пиловидалення дозволяє відводити тирсу в бік від користувача. Відстань від рукоятки до захисного корпусу становить 42 мм, чого достатньо для комфортної роботи незалежно від розміру долоні.

  ЗРУЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  Кришка корпусу двигуна має площину, що надає зручності при заміні пиляльного диску, а функція блокування шпинделя дозволяє використовувати лише один ключ для заміни.

  БЕЗПЕЧНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ
  Захист оператора забезпечується металевим кожухом, який відводиться автоматично на початку розпилу, а на виході з матеріалу кожух знову закриває диск завдяки пружині. Кнопка пуску має захист від випадкового ввімкнення, що особливо важливо при переміщенні на робочому місці з під’єднаною до мережі пилою в руці.

  МОБІЛЬНІСТЬ
  Мережевий кабель довжиною 3 метри дозволяє працювати без використання подовжувача (на відповідній відстані від електромережі).

  Ізоляція кабелю виготовлена з еластичної морозостійкої гуми, що не обмежує рухи під час роботи та захищає його від тріщин при низьких температурах. А текстильна стрічка VELCRO економить час на змотуванні кабеля для зручного зберігання.

 • Характеристики
  Потужність
  Діаметр диску
  Плавний пуск
  Посадковий діаметр вала
  Швидкість обертання диска
  Матеріал підошви
  Матеріал захисного кожуха
  Розклинюючий ніж
  LED-підсвітка
  Підтримка обертів
  Регулювання швидкості
  Зовнішній діаметр патрубка
  Довжина мережевого кабелю
  Вага
  Частота мережі
  Клас захисту корпусу
  Рівень звукового тиску (LpA)
  Рівень потужності шуму LWA
  Сумарна вібрація аh