Трубопровід

Відображаєтся всі 11 результатів
105 грн

Безпечне замикання подачі води

Заглушка GARDENA 25 мм, що входить в систему дощування GARDENA Sprinklersystem, призначена для безпечного замикання подачі води. Завдяки запатентованій технології простого з’єднання Quick & Easy (“Швидко і просто”) з’єднання / роз’єднання труб здійснюється без інструментів, простим поворотом нарізного фитинга на 140 °.

105 грн

Безпечне з’єднання

З’єднувач GARDENA 25 мм x 3/4 “із внутрішньою різьбою, як частина системи дощування GARDENA, служить для з’єднання труб. Із з’єднувачем система дощування також може бути безпосередньо підключена до внутрішнього водопостачання.

105 грн

Безпечне з’єднання

З’єднувач GARDENA 25 мм x 1 “із внутрішньою різьбою, як частина системи дощування GARDENA, служить для підключення трубопроводу.Із з’єднувачем система дощування також може бути безпосередньо підключена до внутрішнього водопостачання.

149 грн

Проста зміна напрямку

З’єднувач L-подібний GARDENA 25 мм – як складова частина дощувальної системи GARDENA – служить для зміни напрямку подачі води. Завдяки запатентованій технології швидкого з’єднання “Quick & Easy” (“Швидко і просто”) монтаж і демонтаж трубопроводу здійснюється без інструментів шляхом простого повороту фітинга на 140 °.

149 грн

Easy and secure extension

З’єднувач GARDENA 25 мм – як складова частина дощувальної системи GARDENA – використовується для нарощування подаючого шланга. Завдяки запатентованій технології швидкого з’єднання “Quick & Easy” (“Швидко і просто”) монтаж і демонтаж трубопроводу здійснюється без інструментів шляхом простого повороту фітинга на 140 °.

159 грн

Безпечне з’єднання

Як частина системи дощування Т-подібний з’єднувач із зовнішньою різьбою 25 мм x 3/4 “може бути з’єднаний з різними дощувачами в середині труби. Внутрішня різьба служить для встановлення дренажного клапана в межах труби.

199 грн

Просте створення відгалужень

З’єднувач Т-подібний GARDENA 25 мм – як складова частина дощувальної системи GARDENA – служить для простого створення відгалужень від магістрального шланга. Завдяки запатентованій технології швидкого з’єднання “Quick & Easy” (“Швидко і просто”) монтаж і демонтаж трубопроводу здійснюється без інструментів шляхом простого повороту фітинга на 140 °.

679 грн

Практичний початок трубопровідної та спринклерної системи

Вхідна колонка GARDENA з’єднує кран з підземною системою поливу GARDENA або трубопроводом GARDENA. Якщо підключений зрошувальний клапан або водопровідний конектор, з’єднання шланга знаходиться під постійним тиском. У цьому випадку з’єднання шланга має бути стабілізовано тиском за допомогою перехідної частини.

989 грн

Вода так само доступна, як електрика з мережі

Практична водозабірна колонка GARDENA дозволяє отримувати воду так само просто, як ми отримуємо електрику від мережі. До колонки, встановленої під землею, вода поступає через магістральний шланг GARDENA. Після підключення садового шлангу до водозабірної колони з автоматичним запірним клапаном можна приступати до поливу. При від’єднанні шланга подача води автоматично припиняється. Колонка захищена кришкою, яка запобігає попаданню сторонніх предметів у той час, коли колонка не використовується. При відкритті така витягнута кришка сферичної форми ховається всередині колонки, забезпечуючи можливість доглядати за газоном, не зустрічаючи при цьому ніяких перешкод. знімний фільтр запобігає проникненню сторонніх предметів у колонку при відкритій кришці. Колонка забезпечена зовнішньою різьбою 3/4 дюйма.

2149 грн

Спритний шланг з-під землі

Висока функціональність: колонка зі спіральним шлангом GARDENA дозволяє отримувати воду з-під землі так само, як ми отримуємо електрику з мережі. Ідеальний комплект, що включає в себе спіральний шланг довжиною 10 м і наконечник для поливу Classic. При необхідності виконати полив або очищення шланг просто дістається з колонки, а після закінчення робіт повертається назад. Завдяки такій функціональної і практичної колонці Ваш сад завжди буде чистим і акуратним. До колонцки, встановленої під землю, вода надходить через магістральний шланг GARDENA. Наявність кришки гарантує надійність і доглянутий вигляд Вашого саду, коли колонка не використовується. При відкритті така висувна сферична кришка ховається всередині колонки, забезпечуючи можливість доглядати за газоном, не зустрічаючи при цьому ніяких перешкод. Колонка забезпечена конектором з автостопом, який запобігає розливу води при заміні наконечника для поливу Classic, наприклад, на пістолет-розпилювач або розпилювач на штанзі. Колонка забезпечена зовнішньою різьбою 1 дюйм.

3390 грн 3050 грн

Готовий до використання разом з комплектом водопроводу

Базовий комплект садового водопроводу GARDENA містить важливі компоненти для зручного забору води. Для використання в саду і вдома. Воду тепер можна отримувати так само просто, як електрику з мережі. У базовий комплект входять приналежності для двох точок забору води, і його можливості можна нескінченно збільшувати. Вода з крана проходить через вхідну колонку і поступає в магістральний шланг. На виході з магістрального шланга GARDENA вода надходить в водозабірну колонку, встановлену стаціонарно. Тепер, легко приєднавши до такої колонки садовий шланг, Ви можете в будь-який час починати подачу води. Вхідна і водозабірна колонки захищені кришкою, яка захищає їх від потрапляння сторонніх предметів, коли колонки не використовуються. При відкритті висувна кришка сферичної форми ховається всередині колонок, забезпечуючи можливість доглядати за газоном, не зустрічаючи при цьому ніяких перешкод. знімний фільтр запобігає проникненню сторонніх предметів в колонки при відкритій кришці. Наявність дренажного клапана захищає систему від пошкоджень в зимовий сезон. Вміст упаковки: комплект сполучний Profi Maxi-Flow (1 шт.), вхідна колонка (1 шт.), водозабірна колонка (2 шт.), з’єднувач Т-подібний (1 шт.), конектор 25 мм з внутрішньою різьбою 3 / 4 дюйма (3 шт.), з’єднувач Т-подібний 25 мм з внутрішньою різьбою 3/4 дюйма (1 шт.) і дренажний клапан (1 шт.). Для установки комплекту додатково будуть потрібні: шланг магістральний 25 мм GARDENA і садовий шланг 19 мм (3/4 дюйма) GARDENA відповідної довжини.