Тример електричний Vitals Master EZT 063g Vitals

Артикул: 54016 Категория: Тег:
Бренд: VITALS
1229 грн
В наличии
 • Описание

  Електричний тример Vitals Master EZT 063g представляє собою бюджетну версію побутового тримера. Він призначений для скошування трави на невеликих площах або в непідходящих для ефективної роботи колісної газонокосарки місцях — біля дерев, кущів, стовпів, парканів, або на нерівній поверхні.

  Простота конструкції гарантує надійну і довговічну роботу виробу. Основним і єдиним рушійним вузлом тримера є електричний двигун з нижнім розташуванням на телескопічній штанзі, безпосередньо до якого приєднується шпуля з ліскою.

  Двигун в 550 Вт має швидкість обертання шпулі на валу 11000 об/хв., що компенсує відносно невисоку потужність. Відмінною особливістю електричного тримера Vitals Master EZT 063g є мінімально низький рівень шуму і відсутність вихлопних газів, що дозволяє проводити роботи в закритих приміщеннях, таких як оранжереї або теплиці.

  Система «Auto Feed» автоматично подає ліску при включенні тримера, забезпечуючи тим самим її оптимальну довжину і зручність в роботі. Максимальний діаметр скошування 270 мм.

  Для захисту від сторонніх предметів, які потрапляючи на ліску, можуть відскакувати в сторону користувача, передбачений захисний кожух.

  Передня і задня рукоятки дуже ергономічні. На задній рукоятці є прогумована накладка, щоб уникнути зісковзування руки і кнопка запуску. Передня рукоятка має широкий діапазон регулювання її положення.

  Штанга регулюється по довжині за допомогою надійного цангового затиску.

  Шарнірне з’єднання головки зі штангою має ступінчасту фіксацію і дозволяє вибрати необхідний кут нахилу штанги в діапазоні 90º — від горизонтального положення до вертикального.

  У даного тримера є можливість повертати різальну головку щодо штанги проти годинникової стрілки на 90°.

  Важить електричний тример Vitals Master EZT 063g всього 2,5 кг і відноситься до числа найбільш компактних тримерів, що безсумнівно порадує його власників як у плані відсутності втоми в руках під час роботи, так і в питанні зберігання.

  На всі деталі і частини тримера поширюється абсолютна гарантія 36 місяців і діє по всій території України.

 • Характеристики
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Потужність, Вт

  Швидкість обертання, об. / Хв.
  Діаметр ліски, мм

  Габарити упаковки, мм
  Вага нетто / брутто, кг