Тример електричний Foresta FT-12S

Артикул: 97013000 Категория:
Бренд: FORESTA
2460 грн
В наличии
 • Описание

  ПОТУЖНІСТЬ
  Продуктивний двигун електротримера Foresta FT-12S, потужність якого становить 1200 Вт, обертає редуктор зі швидкістю 7500 об/хв. Це дозволяє без проблем впоратись з густою травою, чагарниками, діаметром стовбура до 10 мм.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  В електричному тримері Foresta FT-12S представлена можливість використовувати 2 типи ріжучих насадок: металевий 3Т ніж з шириною покосу 255 мм та напівавтоматичну котушку з шириною покосу 420 мм. Це набагато пришвидшує роботу, незалежно від густоти порослі.

  КОМПАКТНІСТЬ
  Електричний тример Foresta FT-12S має розбірний тип штанги, що дозволяє без проблем транспортувати його та при зберіганні не займає багато простору.

  ЕРГОНОМІКА
  Невелика вага, добра збалансованість в поєднанні з прогумованою ручкою та пом’якшеною плечовою накладкою підвищать комфорт протягом всього часу роботи.

  ТИП РУЧКИ
  Прогумована Т-подібна форма рукоятки тримера FT-12S розподіляє масу інструменту на дві частини, що підвищує ефективність роботи та дозволяє працювати довше, витрачаючи при цьому менше зусиль.

  ТИП ШТАНГИ
  Пряма алюмінієва штанга, товщина якої складає 26 мм, робить інструмент надійним та універсальним. Дозволяє працювати як на рівних, так і на похилих рельєфах з використанням котушки або ж ножа.

  НАДІЙНІСТЬ
  Металевий 7-ми шліцевий вал, що має 6 направляючих антивібраційних втулок по всій довжині, надасть максимальної надійності інструменту протягом всього часу експлуатації.

  ЩЕ БІЛЬШЕ ЗРУЧНОСТІ
  Конструкція електричного тримера дозволяє без проблем впоратися з чагарниками, які знаходяться впритул до будь-яких перешкод (стін, бордюрів, парканів та ін.).

  ЗАХИСТ ТА ПЛАВНИЙ ПУСК
  В електричному тримері Foresta FT-12S реалізований захист від перевантаження, що не дозволить інструменту вийти з ладу, а захист від випадкового ввімкнення вбереже оператора від неочікуваних ривків.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Розширена комплектація тримера включає в себе всі необхідні аксесуари та витратні матеріали: напівавтоматичну котушку, ліску, 3Т ніж та пом’якшену плечову накладку. Це дозволяє відразу приступити до роботи.


  Змазка для редуктора Foresta

  Редукторна змазка Foresta призначена спеціально для редукторів садово-паркової техніки: газонокосарок, тримерів, кущорізів і інших інструментів, які працюють в умовах вібрації і ударних навантажень. Підходить для редукторів, хрестовин і карданних з’єднань електроінструментів.

  Дана змазка виготовлена на мінеральній основі з додаванням молібдену. Також до складу увійшли антиокислювальні, протизадирні і антифрикційні присадки, які надійно забезпечують ефективний захист елементів від механічних пошкоджень. Крім того, завдяки унікальному складу змазки збільшується безвідмовний термін служби механізму.

  Однією з найважливіших особливостей змазки є її стійкість до впливу води. Вона не вимивається, завдяки чому перешкоджає виникненню корозії.

  Змазка максимально знижує тертя і не допускає перегріву. Робочий діапазон температур від -30° до +150° С. Класифікація мастила NLGI1.

 • Характеристики
  Потужність
  Кількість обертів
  Конструкція штанги
  Напруга мережі
  Тип двигуна
  Ріжуча система
  Діаметр обертання ножа
  Діаметр обертання струни
  Діаметр косильної струни
  Тип ременя
  Тип ручки
  Матеріал штанги
  Довжина штанги
  Діаметр штанги
  Тип штанги
  Плавний пуск

  Захист від перегріву

  Вага