Тример електричний AL-KO GTE 350 Classic

Артикул: 112928 Категория:
Бренд: AL-KO
1899 грн
В наличии
 • Описание
  • Плавний двигун потужністю 350 W для підстригання трави без шкідливих викидів
  • Точна робота з поворотною / похилою ріжучою головкою
  • Безпечне поводження завдяки ідеальному балансу
  • Простота використання з регулюванням ручки та автоматичним наконечником
  • Тихе косіння поблизу житлових будівель у будь-який час доби

  Тример, який захищає людей та навколишнє середовище тихо і без вихлопних газів. Електричні тримери для газонів AL-KO є універсальними точними пристроями для скошування навіть всіх країв та куточків газону в області «газонокосіння».

  AL-KO GTE 350 Classic — рішення для вимогливих садівників

  Гнучкий, міцний і настільки сильний, наскільки Ви забажаєте: тример AL-KO GTE 350 Classic забезпечує ідеальні результати скошування з перевіреною якістю AL-KO. Електротример AL-KO виконує свою роботу в домашніх садах без вихлопних газів і спокійно. Потужний електродвигун та ергономічна телескопічна алюмінієва з оптимальним розподілом ваги, а також основна та регульована додаткова ручка роблять тример дуже простим у використанні. Особливістю є гнучка ріжуча головка шпульки, що обертається і нахиляється, для точного зрізу трави.

  Технічні характеристики електричного тримера AL-KO GTE 350 Classic

  Маючи вагу лише 2,3 кг, з електричним двигуном потужністю 350W, ергономічною телескопічною алюмінієвою штангою та основною і регульованою додатковою ручкою AL-KO GTE 350 Classic — це ефективний, надійний та простий у користуванні помічник для роботи в саду.

  Гнучка головка шпульки тримера, яку можна повертати і нахиляти на 180 градусів, а захисний кожух робить пристрій ідеальним для точного зрізу по краю газону, під кущами, лавками і під стінами. Аналогічно, тример AL-KO GTE 350 Classic з електричним двигуном потужністю 350 W робить хорошу роботу з ефективного скошування великих площ або невеликих газонів.

  За допомогою системи автоматичних наконечників Ви можете легко встановити оптимальну довжину ліски під час роботи, просто натискаючи на головку тримера під час руху. Тример гнучкий завдяки поворотній ручці та направляючому колесу.

  Ваша велика свобода: електричний тример AL-KO — це високий клас пристрою для вимогливих садівників. Безшумна робота тримеру не потурбує Ваших сусідів – Ви можете підстригати газон в будь-який час доби, незалежно від відведеного часу для відпочинку.

  Купити електричний тример AL-KO GTE 350 Classic або знайти альтернативи

  Ви можете придбати електричний тример AL-KO 350 Classic у нас в інтернет-магазині або у нашого спеціалізованого дилера. Це ідеальний продукт, якщо Ви шукаєте міцний, надійний, гнучкий і високоточний електричний тример.

  Якщо вам потрібен електричний тример для більших площ або складної місцевості, ми рекомендуємо електричний тример AL-KO GTE 450 або 550 або електричні тримери AL-KO BC 1000 E і BC 1200 E.

 • Характеристики
  Тип живлення
  Телескопічна штанга
  Потужність
  Ріжуча ліска
  Ширина захвату
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду