Тример акумуляторний Vitals Master AZT 1812p SmartLine Vitals

Артикул: 122015 Категория:
Бренд: VITALS
1117 грн
В наличии
 • Описание

  Тример акумуляторний Vitals Master AZT 1812p — легкий, компактний, зручний у використанні садово-парковий інструмент, призначений для скошування трави на невеликих площах.

  Основною відмінною особливістю моделі Vitals Master AZT 1812p є робота від акумуляторної батареї з напругою 18В. Таким чином, робота не залежить ні від електричних проводів, ні від бензину. Це значно спрощує використання тримера.

  Компактні розміри, мала вага і телескопічна рукоять дозволяють легко транспортувати тример

  Розміщення електродвигуна в нижній частині тримера не тільки значно спростило і здешевило конструкцію інструменту, але також і знизило до нуля відчуття вібрації, якепередається корпусом тримера на руки користувача. До того ж така конструкція, завдяки відсутності проміжних елементів, забезпечує тривалий період експлуатації виробу.

  Поворотний механізм на косильній голівці, а також обмежувальні коліщата забезпечують зручне косіння вздовж бордюрів.

  Захисний кожух надійно запобігає викид скошеної трав’яної маси в бік оператора, а встановлений на кожусі нерухомий ніж автоматично регулює довжину виходу волосіні зі шпулі.

  При необхідності на шпулю замість волосіні можна встановити спеціальні змінні пластикові ножі, які йдуть в комплекті

  Тример акумуляторний Vitals Master AZT 1812p — частина серії SmsrtLine від торгової марки Vitals. Весь садово-парковий і електроінструмент цієї серії працює від єдиного взаємозамінного акумулятора.

  Тример акумуляторний Vitals Master AZT 1812p — надійний високоякісний інструмент, який забезпечить догляд за Вашим газоном.

 • Характеристики
  Напруга (В)

  Максимальна швидкість, об/хв
  Діаметр волосіні, мм

  Габарити упаковки, мм
  Маса нетто/брутто, кг