Трактори-газонокосарки

Отображение 1–12 из 69 результатов
Хит
83149 грн

TC 130 – це зручний у використанні трактор, який ідеально підходить для домовласників для виконання робіт на газонах малого та середнього розміру.

Хит
81299 грн

Зручний для користувача садовий трактор — газонокосарка з сидінням, ідеальний для власників ділянок малих і середніх розмірів. Він забезпечує відмінний збір як скошеної трави, так і листя, в результаті чого газон виглядає акуратніше. Місткий вбудований травозбірник легко спустошується з водійського сидіння. Обладнаний потужним двигуном з автоматичною підготовкою до запуску і гідростатичною трансмісією з педальним керуванням. Заглушка BioClip® і дефлектор для викиду скошеної трави назад пропонується як аксесуар.

Хит
132649 грн

Призначений для домовласників і землевласників з великими садами, яким необхідний потужний і зручний трактор. Це ефективний садовий трактор, який чудово збирає скошену траву та опале листя. Великий травозбірник легко вивантажується з місця водія. Оснащений потужним двигуном Husqvarna Endurance Series з автоматичним підсосом та педальним керуванням гідростатичною трансмісією. Функція BioClip включається з місця оператора. Бампер та лічильник мотогодин постачаються як аксесуар.

Хит
147999 грн

Husqvarna TC 242TX — потужний і комфортний трактор, розроблений для використання в садах середнього та великого розміру. Оснащений вбудованим заднім колектором на 320 л, керованим педалями, гідростатичною трансмісією та приводом на палубі з низькою вібросистемою. BioClip® з 15-дюймовим розкішним сидінням, світлодіодними ліхтарями та м’яким ободом керма.

Хит
73249 грн

Зручна машина, яка ідеально підходить для власників малих і середніх садів. Великий, вбудований травозбірник легко спустошується з сидіння водія. Оснащений потужним двигуном. BioClip і дефлектор для заднього викиду доступні в якості аксесуару.