Стрічкові напилки

Отображаются все 5 результатов
18297,83 грн 7508 грн

Акумуляторний стрічковий напилок METABO BF 18 LTX 90 (600321850) Потужний, компактний акумуляторний стрічковий напилок для шліфування, сатинування та видалення подряпин у важкодоступних місцях Надійний двигун для тривалого терміну експлуатації Заміна і налаштування ходу шліфувальної стрічки без інструментів Шліфувальна насадка повертається на 270° без інструментів — для зручної роботи незалежно від місця обробки Поворотний акумулятор для кращої роботи у вузьких місцях.

16279,20 грн

Стрічковий напилок METABO BFE 9-20 (602244000) Потужний, компактний стрічковий напилок для шліфування, сатинування та видалення подряпин в важкодоступних місцях Двигун Metabo Marathon з запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації Повнохвильова електроніка Vario-Constamatic (VC) з регулювальним коліщатком: для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається майже константною під навантаженням Шліфувальна насадка повертається на 270° без інструментів — для зручної роботи незалежно від місця обробки Профільований провідний ролик: знижує прослизання шліфувальної стрічки Заміна і налаштування ходу шліфувальної стрічки без інструментів Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів Автоматичне відключення вугільних щіток для захисту двигуна Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

19543,20 грн

Стрічковий напилок METABO BFE 9-20 Set (602244500) Потужний, компактний стрічковий напилок для шліфування, сатинування та видалення подряпин в важкодоступних місцях Двигун Metabo Marathon з запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації Повнохвильова електроніка Vario-Constamatic (VC) з регулювальним коліщатком: для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається майже константною під навантаженням Шліфувальна насадка повертається на 270° без інструментів — для зручної роботи незалежно від місця обробки Профільований провідний ролик: знижує прослизання шліфувальної стрічки Заміна і налаштування ходу шліфувальної стрічки без інструментів Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів Автоматичне відключення вугільних щіток для захисту двигуна Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

6120 грн

Пневматичний стрічковий напилок METABO DBF 457 (601559000) Потужний, компактний стрічковий напилок для шліфування, сатинування та видалення подряпин в важкодоступних місцях Заміна шліфувальної стрічки без інструментів, автоматичне натяжіння стрічки Шліфувальна консоль може обертатися на 360° для адаптації до будь-якої робочої позиції Відведення повітря через рукоятку зручне для користувача та запобігає завихренню пилу в робочій зоні Запобіжний важіль запобігає ненавмисному вмиканню машини Підходить для шліфувальних стрічок 13 x 457 мм Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.