Стрічкові напилки

Відображаєтся всі 5 результатів
6885 грн

Пневматичний стрічковий напилок METABO DBF 457 (601559000) Потужний, компактний стрічковий напилок для шліфування, сатинування та видалення подряпин в важкодоступних місцях Заміна шліфувальної стрічки без інструментів, автоматичне натяжіння стрічки Шліфувальна консоль може обертатися на 360° для адаптації до будь-якої робочої позиції Відведення повітря через рукоятку зручне для користувача та запобігає завихренню пилу в робочій зоні Запобіжний важіль запобігає ненавмисному вмиканню машини Підходить для шліфувальних стрічок 13 x 457 мм Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

18314 грн

Стрічковий напилок METABO BFE 9-20 (602244000) Потужний, компактний стрічковий напилок для шліфування, сатинування та видалення подряпин в важкодоступних місцях Двигун Metabo Marathon з запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації Повнохвильова електроніка Vario-Constamatic (VC) з регулювальним коліщатком: для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається майже константною під навантаженням Шліфувальна насадка повертається на 270° без інструментів – для зручної роботи незалежно від місця обробки Профільований провідний ролик: знижує прослизання шліфувальної стрічки Заміна і налаштування ходу шліфувальної стрічки без інструментів Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів Автоматичне відключення вугільних щіток для захисту двигуна Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

21986 грн

Стрічковий напилок METABO BFE 9-20 Set (602244500) Потужний, компактний стрічковий напилок для шліфування, сатинування та видалення подряпин в важкодоступних місцях Двигун Metabo Marathon з запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації Повнохвильова електроніка Vario-Constamatic (VC) з регулювальним коліщатком: для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається майже константною під навантаженням Шліфувальна насадка повертається на 270° без інструментів – для зручної роботи незалежно від місця обробки Профільований провідний ролик: знижує прослизання шліфувальної стрічки Заміна і налаштування ходу шліфувальної стрічки без інструментів Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів Автоматичне відключення вугільних щіток для захисту двигуна Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.