Обприскувач STIHL SR 200

10969 грн
В наличии
 • Описание

  Легкий обприскувач, надзвичайно комфортний завдяки компактній конструкції та розташуванню центру ваги ближче до корпусу. Ідеальний для оброблення насаджень висотою до 2,5 м. Простий запуск, багатофункційна ручка та спеціальний комірець із захистом від переливання. Серійно з 3-ма направляючими решітками для формування конусоподібного, кутового та роздвоєного струменя.

  Оснащення

  Двигун STIHL 2-MIX

  Двигун STIHL 2-MIX

  Двотактовий двигун STIHL із технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю і тяговим зусиллям та при цьому на 20% меншими витратами палива в порівнянні з двотактовими двигунами STIHL такого ж об’єму, але без технології 2-МІХ. У двигуні поєднані циліндр із чотириканальною технологією і продувка камери згоряння. Також на 70% знижений рівень викидів відпрацьованих газів. Це відповідає нормам токсичності EU II.

  Антивібраційна система STIHL

  Антивібраційна система STIHL

  Антивібраційна система STIHL зменшує передачу вібрації від двигуна, ефективно розвантажуючи спину під час роботи. Спеціальні амортизаційні елементи зменшують перенесення коливать, що утворюються двигуном. Це відчутно полегшує роботу та робить можливим тривале використання обприскувача без втоми.

  Кришка бака з ручками-жолобками

  Кришка бака з ручками-жолобками

  Відкривати та знімати кришку баку для розпилювальної рідини завдяки прихованим ручкам-жолобкам тепер можливо однією рукою. Завдяки великому отвору бак наповнюється легко і без проливання. До того ж його зручно мити.

  Компактна конструкція

  Компактна конструкція

  Компактна конструкція обприскувача з оптимально розташованим центром ваги забезпечить невтомну роботу протягом тривалого часу.

  Захисний комірець

  Захисний комірець

  У випадку проливання розпилювальної рідини під час заправлення бака захисний комірець затримає її потрапляння на спину користувача.

  Багатофункційна ручка

  Багатофункційна ручка

  Усі елементи керування пристроєм знаходяться в одній руці, таким чином гарантується комфорт та зручність під час управління пристроєм. Крім елементів управління двигуном тут також знаходиться важіль підключення подачі засобу розпилювання — все однією рукою, дуже зручно, швидко та ефективно.

  Пускова ручка STIHL ElastoStart

  Пускова ручка STIHL ElastoStart

  У результаті підвищення тиску під час циклу стискання в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, що навантажують м’язи і суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно тяговій силі, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

  Простий запуск

  Простий запуск

  Простий і швидкий запуск завдяки автоматичному пусковому положенню вимикача, одночасне керування дросельною заслінкою та клапаном.

  Решітки

  Решітки

  За допомогою трьох з’ємних решіток можна міняти форму і напрямок розпилювального струменю. В серійну комплектацію входить решітка для формування конусоподібного струменя, кутового струменя і для розділення струменя.

  Технічні характеристики

  Робочий об’єм 27,2 cм³
  Потужність 0,8 /1,1 кВт /к.с.
  Вага 1) 7,8 кг
  Рівень гучності 2) 104 дБ(А)
  Рівень звукового тиску 2) 94 дБ(А)
  Рівень вібрації справа 3) 1,5 м/с²
  Об’єм бака для засобів розпилення 10 л
  Макс. потік повітря 4) 780 м³/год
  Радіус дії по горизонталі 9 м
  Об’єм паливного бака 1,05 л
  Кількість обертів Pmax 8.000 об

  1) без паливно-мастильної суміші, в комплекті
  2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
  3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
  4) Без видувної труби

 • Характеристики
  Об'єм циліндра
  Потужність
  Об'єм паливного бака
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду