Газонокосарка акумуляторна STIHL RMA 2 RT

Артикул: 63570111400 Категория:
Бренд: STIHL
15029 грн
В наличии
 • Описание

  Оснащення

  Ручки для перенесення

  Ручки для перенесення

  На корпусі газонокосилки розташовані дві ручки. Вони дозволяють легко переносити пристрій. Ручки також можна використовувати для кріплення газонокосарки.

  QuickFix - швидка фіксація рукоятки управління

  QuickFix — швидка фіксація рукоятки управління

  Швидка фіксація рукоятки управління дозволяє складати або розкладати ручку акумуляторної газонокосарки STIHL за лічені секунди без використання інструментів.

  Складна ручка управління

  Складна ручка управління

  Завдяки складній ручці газонокосарки STIHL можна легко і без проблем транспортувати. Крім того, це дозволяє економити місце при зберіганні.

  Режим Eco

  Режим Eco

  З увімкненим режимом Eco потужність двигуна автоматично адаптується до навантаження, для довготривалого косіння з максимальною енергоефективністю.

  Функція мульчування

  Функція мульчування

  Ця газонокосарка — справжній спеціаліст з мульчування. Скошена трава подрібнюється на маленькі часточки і рівномірно розподіляється по поверхні газону — збирати й викидати її не потрібно. Це економить час і одночасно з цим газон отримує вологу і поживні речовини.

  Легкі колеса

  Легкі колеса

  Колеса газонокосарок STIHL надзвичайно надійні й довговічні. Ведучі колеса оснащені шинами з профілем, що забезпечує хорошу тягу і курсову стійкість.

  Налаштування висоти скошування

  Налаштування висоти скошування

  Для вибору висоти скошування цієї газонокосарки, передні та задні вісі можна налаштовувати окремо. Це дозволяє змінювати висоту трави відповідно до рельєфу місцевості, сезону та розташування газону.

  Стальний корпус

  Стальний корпус

  Для забезпечення більшої надійності у важких робочих умовах ця акумуляторна газонокосарка має спеціальну раму і ударостійкий сталевий корпус. Ткаая конструкція дозволяє дуже точно повторювати будь-який рух під час керування, що забезпечує газонокосарці дуже хорошу керованість.

  Функція мульчування

  Функція мульчування

  Акумуляторна газонокосарка оснащена ефективним мульчувальним ножем. За його допомогою трава зрізається поетапно і подрібнюється в корпусі на дрібні частинки, які потім розподіляються по газону і майже непомітні в траві. За допомогою функції мульчування в газон повертаються поживні речовини і волога.

  Привід коліс

  Привід коліс

  Привід коліс полегшує косіння газону, особливо на великих газонах а також на схилах та пагорбах. Деякі акумуляторні газонокосарки STIHL оснащені колісним приводом.

 • Характеристики
  Напруга живлення
  Потужність
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду
 • Отзывы (0)
  Оставьте отзыв первым.
  Написать отзыв
  Ваш отзыв
  Ваша оценка
  Имя
  Email