Стабілізатор напруги Vitals Sw 1000sd Vitals

Артикул: 121639 Категория:
Бренд: VITALS
6916 грн
В наличии
 • Описание

  Мережеві стабілізатори напруги ТМ Vitals призначені для фільтрації та стабілізації напруги електромережі за допомогою автоматичного регулювання напруги (AVR), що забезпечує безперервне живлення споживачів.

  Стабілізатор створює нормальні умови експлуатації електроприладів для дому та офісу, на випадок постійних або непередбачених постійно-періодичних змін напруги в електромережі.

  Стабілізатор ТМ Vitals — це обладнання, у якому застосовані сучасні технології, засновані на керуванні центральним процесором, що повністю забезпечує безперервний контроль за безпекою експлуатації електроприладів.

  Максимально спрощений принцип дії стабілізатора інверторного типу заснований на постійному контролі вхідної та вихідної напруги однофазної електромережі, під час виходу напруги за межі визначеної норми, процесор плати керування вносить необхідні регулювання напруги за допомогою комутації обмоток силового автотрансформатора, що керуються електронними ключами.

  У разі відсутності перепадів напруги стабілізатор виконує фільтрацію електромережі від сторонніх перешкод.

  Усі моделі виконано відповідно до сучасних вимог до стандарту й рівню техніки чинними правилами техніки безпеки. Вирізняються надійністю в процесі експлуатації, мають сучасний дизайн, економні, надійні в роботі, прості у використанні та обслуговуванні.

  Використання інверторних технологій призвело до зменшення ваги й габаритів стабілізатора, поліпшення якісного показника фільтрації та стабілізації напруги від коливань напруги в електромережі, що забезпечує сталу експлуатацію навантаження споживача в нормальних умовах.

 • Характеристики
  Потужність, ВА
  Вхідна напруга, В
  Вихідна напруга, В

  Точність вихідної напруги,%

  ККД

  Дисплей
  Захист від високої напруги

  Захист від низької напруги

  Захист від перевантаження

  Захист від перегріву

  Запобіжник

  Робоча температура, ° C
  Габаритні розміри, мм
  Вага нетто, кг