макс. 2300

Отображаются все 3 результата
13499 грн

Потужний двухтурбінний пилосос NT 50/2 Me Classic для великого вологого і сухого сміття, а також для швидкого збору рідин. Апарат укомплектований баком об’ємом 50л. Забезпечує максимальну надійність в роботі, при цьому простий у застосуванні. Стандартна рукоятка для транспортування та екстра міцне шасі забезпечує оптимальну мобільність апарату. Пилосос оснащений картриджних фільтром. Відповідає концепції Easy Service, значно знижує сервісні витрати.

14499 грн

Апарати серії Classic: надпотужні та зручні в роботі. Висока сила всмоктування, міцна конструкція і простота в обігу: двомоторні пилососи цього модельного ряду гарантують ефективне виконання будь-яких робіт по збору рідин і крупного сміття. Вони оснащуються патронним фільтром і відповідають концепції Easy Service, значно скорочує сервісні витрати. Пилосос NT 70/2 Me Classic Edition оснащений міцним 70-ти літровим баком, а також практичним зливним шлангом. Особливо міцне шасі з великими колесами і металевими поворотними роликами дозволяє переміщати пилосос по будь-яких поверхнях. Апарат серійно комплектуються ручкою для переміщення.

15499 грн

Пил, великий бруд, рідини – потужний пилосос NT 90/2 Me Classic впорається з будь-яким видом бруду. Високоякісний двомоторний пилосос розроблений спеціально для прибирання великих обсягів бруду – контейнер вміщує 90 л. Пилосос також оснащений надійною системою фільтрації.