Системи для всмоктування тирси

Відображаєтся всі 4 результата
11863 грн 8999 грн

Установка для відсмоктування стружки METABO SPA 1200 (601205000) Фільтр для очищення відпрацьованого повітря для (напів-) стаціонарних деревообробних машин (норми встановлюються законодавством країни!) Значно зменшує вміст пилу Фільтрувальний матеріал класу пилу L Інтегроване заземлення для захисту від електростатичного заряджання Швидка зміна місця роботи завдяки надійним коліщатам та простоті підключення Неперекидна рама з мішком для стружки, що спирається на неї Великий вибір комплектуючих: автоматика для увімкнення, фільтрувальні картриджі, шланги та перехідники Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

27599 грн 22499 грн

Установка для відсмоктування стружки METABO SPA 1702 W (0130170100) Фільтр для очищення відпрацьованого повітря для (напів-) стаціонарних деревообробних машин (норми встановлюються законодавством країни!) Значно зменшує вміст пилу Фільтрувальний матеріал класу пилу L Швидка зміна місця роботи завдяки надійним коліщатам та простоті підключення Неперекидна рама з мішком для стружки, що спирається на неї Великий вибір комплектуючих: автоматика для увімкнення, фільтрувальні картриджі, шланги та перехідники Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

100489 грн

Установка для відсмоктування стружки METABO SPA 2002 W (0130200100) Видаляє пил з повітря, відповідає вимогам з чистоти та безпеки технічних правил GS-HO-07 Захист користувача завдяки постійній залишковій концентрації остаточного пилу менше ніж 0,1 мг/м³ (клас пилу M) Дозволений для професійного використання Для підключення до стаціонарних та напівстаціонарних машин з обробки деревини Оптимальне співвідношення повітряного потоку і сили всмоктування для максимальної продуктивності Циклонна технологія для зберігання фільтрів та надтривалих періодів технічного обслуговування Манометр для контролю мінімального обсягу потоку повітря Просте та ефективне чищення фільтрів, навіть під час роботи Неперекидна рама з мішком для стружки, що спирається на неї Ємність для стружки з власними коліщатами для полегшення транспортування Натяжний важіль для швидкої заміни мішків Оглядове скло для перевірки рівня заповнення ємності Великий вибір комплектуючих: автоматика для увімкнення, фільтрувальні картриджі, шланги та перехідники Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

101345 грн

Установка для відсмоктування стружки METABO SPA 2002 D (0130200110) Видаляє пил з повітря, відповідає вимогам з чистоти та безпеки технічних правил GS-HO-07 Захист користувача завдяки постійній залишковій концентрації остаточного пилу менше ніж 0,1 мг/м³ (клас пилу M) Дозволений для професійного використання Для підключення до стаціонарних та напівстаціонарних машин з обробки деревини Оптимальне співвідношення повітряного потоку і сили всмоктування для максимальної продуктивності Циклонна технологія для зберігання фільтрів та надтривалих періодів технічного обслуговування Манометр для контролю мінімального обсягу потоку повітря Просте та ефективне чищення фільтрів, навіть під час роботи Неперекидна рама з мішком для стружки, що спирається на неї Ємність для стружки з власними коліщатами для полегшення транспортування Натяжний важіль для швидкої заміни мішків Оглядове скло для перевірки рівня заповнення ємності Великий вибір комплектуючих: автоматика для увімкнення, фільтрувальні картриджі, шланги та перехідники Трифазний двигун з високим крутним моментом Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.